Regulamin oraz Warny.

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
1. Nie obraźać graczy tylko postacie.
2. Treści +18 dozwolone, ale świat nie jest jedną wielką orgią.
3. Wulgaryzmy dopuszczone, ale bez prze.ku*wa.sady
4. Nieznajomość regulaminu jest jednokrotnym wytłumaczenuem akceptowanym. Drugie takowe oznaczać będzie celowe niezapoznanie się z regulaminem i tym samym będzie źródłem bana.
5. Nieprzestrzeganie regulaminu za każdym razem oznacza warna. 5 warnów = ban. Kiedy gracze skarźyć się będą masowo na danà jednostkę łamiącą regulamin ban moźe być wystosowany wcześniej bez uprzedzenia.
6. Należy wczuć się w swojà postaç podczas gry i albo nadaç jej swój charakter, albo ustawić jej jakiś charakter odgrywany i jego się trzymać.
7. Kaźda opowieść prywatna tj. mała liczba graczy chce zrobić coś bez większości graczy w grupie. Winna jest mieć Mistrza Gry , który ją pokieruje. Osoby przeszkadzające tedy w opowieści prywatnej zostaną mi zanotowane przez MG i upomniane poprzez 1 warna za każdą próbę przeszkadzania.
8. Zanim zrobi się kartę postaci nalezy zapoznać się z przypiętymi tematami by wiedzieć jak wygląda podejście każdej z ras do swiata oraz jakie ma nastawienie względem innych ras by łatwiej odegrać poprawnie swojà postać.
9. Dobrze się bawcie i nie kłóćcie się z administracją. ;)

Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel
Poprawka z dnia 17.02.17 r
tz. " Ustawa o Postaciach"

10. Nakazane jest mieć maksymalnie 3 aktywne ( żywe) postacie, przekroczonie limitu wiąźe się z usuwanie postaci od najstarszych poczynając, a po za tym mistrz gry ma w ówczas prawo wyegzekwować na takowym graczu karę fabularną wobec własnej miary ( nie można jedynie zabić postaci gracza w rozgrywce).

11. Wszelkie przejawy przekokszenia będą temperowane i będą od nich rgzekwowane kary fabularne według wielkości przewinienia oraz surowości mistrza gry.

12. aby zachować wzajemny spokój nie wpierniczamy się w nieswoje karty postaci nie oceniamy ich i nie prowokujemy ich twórców.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Angel_Kubixarius
Właściciel: Angel_Kubixarius
Grupa posiada 4679 postów, 41 tematów i 15 członków

Opcje grupy Ferenthipedi...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Ferenthipedia i kroniki świata