Filmy i kanały na YT o tematyce piłkarskiej

Avatar
Konto usunięte
Niedawno w telewizji leciał film pt. "Piłkarski poker" i pomyślałem, że część z Was być może szuka kanałów na Youtube oraz filmów o tematyce piłkarskiej. Tutaj będziecie mogli wpisywać nazwy filmów o futbolu oraz kanałów, na których znajdują się treści o piłce nożnej.
W wiadomości o filmie bądź kanale mają być zawarte oczywiście nazwa oraz o czym to konkretnie jest (np. transfery, niższe ligi piłkarskie, TOP 10 itp.)

Avatar
Konto usunięte
Trenuj z krzychem to polskie, a zagraniczne to freekickerz.

Avatar
Konto usunięte
Dobra, takie to chyba większość zna
Z kanałów na YT:
Kartofliska (niższe ligi piłkarskie, wyjazdy zagraniczne)
Footroll (różne takie z lig świata, transfery itp.)
Futbolove (ciekawostki piłkarskie, w zasadzie to resztę trudno jednoznacznie podsumować)

Avatar ukr0707
Czas na futbol (ciekawostki piłkarskie, ale minus jest tego, że nie jest za bardzo aktywny na YT)
KSI, miniminter, Zerkaa, TBJZL, Behzinga, W2S i inni od Sidemen (głównie to letsplay z FIFĄ i czasem piłkarski challenge)
Skilltwins, freekickerz, F2 frestylers (tutoriale z sztuczkami, dryblingami i jak kopnąć piłkę, aby była idealnie podkręcona)
HeilRJ, roo7oo, FELL MY STYLE, We speak football, We walk football, Peradze, Wzzer, iGabrNation, ScoutNation, Teo Cri, MathewsFootball, dawniej MTSproductis (robią filmiki np. z najlepszymi skillami piłkarzy, interwencjami bramkarzy itp).

Avatar
Konto usunięte
Ja dodam jeszcze True Geordie (fan Newcastle, przeglądy ligi angielskiej), 442oons oraz Just Cartoons (filmy animowane o Euro itp.) Sportowo TV oraz Football Factory (to jeden koleś, ciekawostki o futbolu)

A jakieś filmy fabularne?

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku