Umiejętności specjalne.

Avatar
Konto usunięte
Każdy Joker ma unikalną umiejętność. Co prawda, nie zawsze się ona przydaje, jednak nie da się zaprzeczyć, że bywa pomocna, szczególnie gdy nie ma innej możliwości pozbycia się danego problemu.
Umiejętności są niepowtarzalne, wiążą się z nadanym przez Krainę przydomkiem.

Flower Joker - Umiejętności tego Jokera są związane z życiem. Osoba z tym przydomkiem potrafi uleczać, a w niektórych przypadkach nawet wskrzeszać. Niestety ożywianie nie jest prostą sztuką, a działa tylko na umarłych dość niedawno i z nagłych przyczyn.

Lucky Joker - Tenże Joker potrafi ukraść swojemu przeciwnikowi dobrą passę i użyć jej we własnych celach. Dobrze radzi sobie ze wszystkimi zakładami/grami w krainie.

Innocent Joker - Posiadacz tego przydomka jest świetnym aktorem. Potrafi kłamać w żywe oczy i mieć pewność, że jego kłamstwo nie zostanie wykryte. Jeśli Joker będzie chciał, może być uznany za niewinnego, niezależnie od sytuacji w jakiej się znalazł.

Avatar
Konto usunięte
Wild Joker - Wild Joker ma świetny kontakt ze zwierzętami. Potrafi się z nimi porozumiewać oraz wydawać im dowolne rozkazy. Każdy zwierzak pragnie pochwały od tego Jokera!

Avatar
Konto usunięte
Bookworm Joker - Jedna z najbardziej unikalnych umiejętności należy właśnie do tego Jokera! Posiadacz tego miana potrafi odgadnąć wybory innych i zmieniać je na swoją korzyść. Niestety, niektóre osoby są niezwykle odporne na manipulacje.

Jumper Joker - Ten Joker jest urodzonym ryzykantem! Przynajmniej teoretycznie.
Tak czy siak, niech pamięta - prawie każde ryzyko popłaca.

Rubber Joker - Jest wiele przydatnych rzeczy które leżą ot tak na ziemi, wyrzucone i zapomniane. Zabawne, że większość z nich trafia do tego Jokera.

Avatar
Konto usunięte
Strange Joker - Ten Joker w zależności od sytuacji potrafi wydłużać swoje ramiona, a także głośniej słyszeć i dalej widzieć.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku