Tajemniczy dom.

Avatar tombraider100
Dawno temu a dokładnie 200 lat temu został zbudowany dom w którym zamieszkało małżeństwo , byli bardzo bogaci . Po 2 latach mieli córkę Amandę. Dziewczynka chodziła po domu i nagle zobaczyła jakieś drzwi i weszła . Co zobaczyła Amanda . Jak myślicie.

Avatar tombraider100
musztardan : Wszędzie musisz być , TO SE BĄDŹ ale nie obrażaj innych użytkowników . Ja nie pisałam tylko dla ciebie ty jesteś jednym ziarenkiem piasku ta grupa mam ponad 600 członków a dokładnie 652 bez nas 650 .

Avatar Bilolus1
10 jest aktywnych .

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy
Tak.


Po za tym nie pisałeś/aś tylko do niego ale TEŻ do niego więc miał prawo zabrać głos.

Avatar tombraider100
Miał prawo zabrać głos .

Avatar
RhobarIII
Amanda zobaczyła istną rzeźnię. Ściany pokryte były białymi kafelkami oraz krwią różnych zwierząt, zapewne była tam również ludzka krew. Trzech rzeźników z szaleństwem w oczach i zakrwawionymi fartuchami właśnie cięło tasakiem jakieś ludzkie ciało. Z haków zwisało mięso należące do niezidentyfikowanego zwierzęcia. Cóż, gdy tylko podeszła bliżej, zrozumiała czym to tak naprawdę było. Kawałki ludzkich, poćwiartowanych zwłok zszyte z częściami ciał świńskich, krowich oraz kurzych. Wtem z głębi pokoju wyszła naga, wrzeszcząca kobieta. Jeden z rzeźników podszedł do niej i poderżnął jej gardło, a z rany chwilę później wyleciało z dziesięć litrów krwi. Reszta rzeźników zaczęła podchodzić do Amandy. Dziewczynę sparaliżował strach i nie mogła się ruszyć. Nie mogła znieść teko makabrycznego widoku, a wiedziała że nie zdoła uciec. Dlatego też od tej chwili z utęsknieniem zaczęła wyczekiwać śmierci. Na szczęście do rzeźni wszedł jej tata Amandy i zaczął krzyczeć do swej żony:
-Kochanie, mówiłem żeby chować zioło przed Amandą!

Avatar tombraider100
Amanda odpowiedziała :Tato jakie zioło ?
Mama powiedziała moja kochana córeczko jesteś jeszcze mała masz dopiero 5 lat ja ukończysz 12 lat to Ci powiem .
Mamo co to za miejsce?
To jest taki pokój .
Po rozmowie Rodzice wzieli córkę do salonu i zabronili jej wchodzić do tajemniczego pokoju.Amanda poszła na górę do swojego pokoju i zaczeła się bawić lalkami i misiami.

Avatar Gniotek7
Ej ja się tak tylko offtopowo wtrącę. Jak to jest że raz stawiasz znak interpunkcji dobrze (bez przerwy), a zaraz potem robisz to źle (z przerwą)?

Avatar tombraider100
Nie patrzę na ekran dziwne co .

Avatar Gniotek7
Całkiem normalne kiedy ktoś nie potrafi pisać bez patrzenia na klawiaturę. Jeśli próbujesz zaszpanować to robi się to w drugą stronę. Albo nie robi się tego wcale jeśli się nie potrafi.

Avatar tombraider100
Umiem tylko mi nie wygodnie bo mam uszkodzoną nogę.

Avatar
Konto usunięte
tombraider100 pisze:
Umiem tylko mi nie wygodnie bo mam uszkodzoną nogę.

nikogo to nie obchodzi :^))))))))

Avatar tombraider100
A mnie ty nie obchodzisz jesteś wiesz jaki . Lepiej tak nie mów bo możesz mieć to samo nie chcę żeby inni cierpieli to jest straszne bardzo chcę żeby było dobro na świecie a zło znikło .

Avatar
Konto usunięte
jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/455110
no ja przepraszam za offtop ale się powstrzymać nie mogę

Avatar tombraider100
Ok nie przeskadza mi to ale piszemy na temat ok .

Avatar Gniotek7
Weź ktoś podsumuj ile razy on napisał "ok". Bo w takich momentach zaczynam rozumieć po co ktoś to skraca do K

Avatar tombraider100
Ja jestem dziewczyną .

Avatar tombraider100
Piszcie na temat a nie jakieś nie powiem .

Avatar tombraider100
Bo to wkurza lekko powiedziane. Jak chcesz żeby inni Cię szanowali to ich szanuj bez względu na płeć kolor skóry , wiek . Ja nie mam innego koloru skóry jestem białą dziewczyną , włosy ciemny blond z jasnymi pasemkami , niebieskie oczy.

Avatar Kuba1001
Fajnie. Podaj jeszcze grupę krwi i adres.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku