[TOWARZYSZ] Supremacy 1914

Avatar pomidor5041
Szuką jakiegoś-kogoś kto by ze mną pograł w tę oto wspomnianą gierkę, jest to internetówka-przeglądarkówka strategiczna osadzona w realiach i wojny światowej.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku