Konkurs

Avatar Dark_Dante
Właściciel
Kolejny konkurs, tym razem dla pisarzy. Napiszcie jakieś opowiadanie związane z Mass Effect. Nie ważne jakie, z pierwszej części, drugiej czy trzeciej. Może być nawet z tego co było przed pierwszą częścią lub z tego co by było po trzeciej części. Nie musi być długie, nie musi się opierać tylko o Sheparda i jego towarzyszy. Może być o wymyślonej przez was postaci, macie szerokie pole do popisu i całkowitą swobodę. Możecie napisać nawet kilka opowiadań. Konkurs będzie trwać do czasu zakończenia Drugiej Edycji. Chyba że jednogłośnie uznamy aby zakończył się wcześniej. Nagroda nie jest związana z PBF'em. Powodzenia!

Avatar
Konto usunięte
Coś dla mnie! Tylko... Nie mów że to będzie ten klucz do H&S

Avatar Dark_Dante
Właściciel
Tak :D
Ewentualnie mogę dodać coś na dodatek do tej edycji + lepszy start w Trzeciej Edycji. O ile będzie się wam chciało ją robić :P

Avatar Dark_Dante
Właściciel
Możliwe że do drugiego czerwca będę mieć kody na coś jeszcze. Dawaj, napisz dla czystego fun'u, jestem ciekawy co ci we łbie siedzi :v

Avatar Angel_Kubixarius
ja napiszę w open office i przekopiuje, gdy już będzie gotowe, takie for fun, fun-fiction w wolnych chwilach, tylko powiedz ile mam czasu ...

Avatar Dark_Dante
Właściciel
do czasu - najlepiej do zakończenia Drugiej Edycji. A że aktualnie według storyline z podstawki jesteśmy na etapie 3h z 30-35h... Masz całkiem sporo czasu. Jak się będzie ciągnąć to co jakiś czas będę tu pisał na jakim etapie jesteśmy.

Może być OpenOffice, nawet możesz dać linka do pobrania dokumentu z jakiejś darmowej strony, jak Ci będzie wygodnie.

Nagrodę dostanie każdy kto coś napisze (poza troll-tekstami) więc nie spinajcie się :P

Avatar Angel_Kubixarius
Zamierzam trochę przybliżyć moją tutejszà postać i trochę więcej napisac historii niż aktualny stan. Mòwię od razu prolog będzie nudny i ma tylko wprowadzić do calego tekstu. Realnie fabuła rozkręci się w Akcie I : nadzieja lodowej otchłani, który to opowie historię śmierci ojca Scoota oraz mniej więcej ukaże klimat... myślę czy podsyłać to w jakichś odcinkach, czy jak dkończę to całość przesłać.... aktualnie mam gotowy pomysĺ na prolog i akt I, planuję ok. 5-6 aktów będę je pisał w miarę z przybywaniem pomysłów i poznawaniem universum ME. Więc im dalej tym bardziej będzie to zgodne z tym universum.... co wy na to ?

Avatar Angel_Kubixarius
Jeśli wolicie w odcinkach, to dam wam możliwość głosowania między dwiema opcjami, które to będą miały wpływ na ending jak i na całà historię po tym wyborze, więc może to być albo długie opowiadanie z moim wyłącznym pomysłem lub lekko interaktywna historia, w której co odc. Dam wam dwa moje pomysły i ten, który wybierzecie będzie dodany. Jak wolicie ?

Avatar Dark_Dante
Właściciel
Lepiej jako jedna całość. Ewentualnie rób poprawki zgodne z postępowaniem postaci i zwlekaj z wystawieniem całości do końca gry. Ale aby to zrobić musisz zacząć grać ;)

Avatar Dark_Dante
Właściciel
Jakbyś się gubił, czy to przy grze, czy to przy pisaniu to pytaj. Jestem nie pisanym ekspertem :P

Avatar
Konto usunięte
Ja już napisalem kilka rozdziałów. Główka pracuje.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Dark_Dante
Właściciel: Dark_Dante
Grupa posiada 5076 postów, 43 tematów i 9 członków

Opcje grupy [PBF] Mass E...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie [PBF] Mass Effect 3 - Druga Edycja