O co tutaj chodzi?

Temat edytowany przez stanley2 - 15 sierpnia 2014, 14:57

Avatar
Konto usunięte
Właściciel
Witam na moim nowym PBF Wielka Armia Jejowiczów. Jak zauważyliście ta grupa dotyczy właśnie Jeja.pl. Fabuła: Spokojna Kraina Jejowiczów została zaatakowana przez sojusz Trolli i Nobów.
Cała kraina została doszczętnie zniszczona, przez to ty musiałeś przeprowadzić się z rodziną na zachód. Na upuszczonym terenie na zachodzie została zorganizowana Wielka Armia Jejowiczów. Pomimo wielu walk Armia poniosła klęskę. Jedyne co może uratować Jejowiczów, to Trofeum Hejtera- tajemnicza broń, którą ostatnio widziano na Krańcach internetów...
Tworzysz postać w temacie Karta postaci i zaczynasz zabawę! Jednak przed tym zapoznaj się z pozostałymi przypiętymi tematami, aby uniknąć problemów.
Masz do wyboru trzy klasy:
-Łucznik
-Wojownik
-Druid
Każda z postaci ma swoje plusy i minusy. Więcej o postaciach i ich zdolnościach znajdziesz w temacie Postacie i ich zdolności.
Jedna postać ma jeden atak specjalny, jednak może go użyć raz na dwie bitwy.
Postacie, oprócz ataków specjalnych mają jeszcze trzy ataki. Każdy atak zabiera trochę many. Jeśli tracicie całą manę- przegrywacie. Tak samo jest z HP. Postać na początku dostaje mniej więcej(to zależy od klasy postaci) 200 many i 200 HP. Jak zwiększyć manę i HP?
Żeby zwiększyć HP musimy kupić pancerz i ubranie. Można je zakupić w Kuźni za Jejcoinsy. Tą walutą można kupować przedmioty, pancerz, ubranie i bronie. Dla każdej postaci są przedmioty i bronie. Ubranie i pancerz taki sam.
Właśnie, przedmioty:
Po zakupie przedmiotów zwiększa się mana. I tyle :D
Można zobaczyć co robią dane przedmioty w Kuźni.
A teraz zadania:
Niektóre zadania są związane z fabułą, a niektóre nie. Za zadania można zdobywać Jejcoinsy, a czasami bronie.
Zadania macie w temacie Zadania.
To wszystko :)
Teraz rób postać i dobrze się baw!

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku