CZAT

Avatar oskar213
Lol, martwa grupa.

Avatar BlackMorbius61
ogólnie to zabawne, że kiedyś dla anime trzeba było robić osobne grupy, podczas gdy dzisiaj to pod każdym gadajcem na dziale memy się wymieniają obrazkami i opiniami o animcach

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku