[PROBLEM] Jak nagrać płytę

Temat edytowany przez kamdab - 1 stycznia 2014, 17:43

Avatar Karso21Respawn
Wiem, że to nie do tej grupy, ale mam nadzieje, że pomożecie.
No więc tak: Mam ashampoo burning studio i chce nagrać hobbita na dvd tak, żeby na tv działał. Mam płytę dvd i cd-r(na której hobbit się nie mieści) kiedy podaję folder z filmem wyskakuje mi to :
Zdjęcie użytkownika Karso21Respawn w temacie [PROBLEM] Jak nagrać płytę

Pomożecie? W tym folderku JEST film.

Avatar Jejowicz
A w jakimże formacie ten film? Przy okazji temat bardziej do Komputerowo Zaawansowanych

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Koteczek_21
Właściciel: Koteczek_21
Grupa posiada 75278 postów, 2325 tematów i 1463 członków

Opcje grupy Świat Gier

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Świat Gier