Początek roku 2013, czyli styczeń, był dla portalu czasem przyzwyczajania się użytkowników do grup (nie wszyscy ich używali).

W marcu dodano prywatne wiadomości

A teraz Wy dodajcie od siebie, co się działo w 2013 na jeja :)
Szczurekk pisze:
Umarła już?
Wyindualizowany pisze:
Nie było mnie w 2013 roku na jeji, ale widzę, że niezłe szambo było. ;D
Matuus pisze:
Szambo na jeja to jest od ok. 2010. Ja w 2009 roku miałem pierwsze konto (wolę nie mówić jakie, bo niektórzy by mnie znienawidzili) to jeja to było cudo. No normalnie lepszej strony nie było. Ale jak przebiła barierę 80k like, to za dużo debili tu się zgromadziło. Spam nad spamy, admini i tak sobie z tym dobrze radzą. teraz jest już prawie 200k czyli ponad dwa razy więcej niż było, gdy to wszystko zaczęło się dziać, wyobraź sobie...
Wyindualizowany pisze:
Zastanawiam się teraz, czy admini nie chcą zrobić innej strony?
:/
Wyindualizowany pisze:
Zastanawiam się teraz, czy admini nie chcą zrobić innej strony?
:/
Matuus pisze:
Nie wiem, ja bym tak rozbudowanej strony nie porzucił. Myślę, że mają za dużo oleju w głowie by tak zrobić.
JTay_ pisze:
To tak jakbyś powiedział, że skoro jakiś zespół zrobił grę to powinien ją ciągle rozszerzać. Tak nie jest. I tak samo jest ze stronami. Administratorzy strony by nie porzucili, a po prostu "odstawili" aby stworzyć kolejną, jeszcze ciekawszą.
Redfox pisze:
Ja dolaczylam do jeja .-. Nikt o mnie nie pamieta :c
Matuus pisze:
Ja dodam, że niedługo po założeniu konta Matuus w 2011 wprowadzono punkty dośw. :P
Hank1212 pisze:
Pamiętam te czasy :3
A najlepiej pamiętam zmianę wyglądu strony chyba w 2008.
Matuus pisze:
Ja pamiętam jak dodali obrazki w 2007 ;3 Chyba w 2007 ;d
Hank1212 pisze:
Ja pamiętam jeszcze wcześniejszy wygląd strony (2004-2006 [*], taki zielonkawy), ale nie byłem wtedy zarejestrowany, bo nie wiedziałem jak xD (6 lat kuffa).
JTay_ pisze:
Co się działo w jeja.pl podczas roku 2013?
Początek roku 2013, czyli styczeń, był dla portalu czasem przyzwyczajania się użytkowników do grup (nie wszyscy ich używali).
W marcu dodano prywatne wiadomości
A teraz Wy dodajcie od siebie, co się działo w 2013 na jeja :)
Matuus pisze:
Nie no ja może bym pamiętał, ale w 2004 nie miałem neta ;-;