Faceless Charlie

Avatar saskacz
Faceless Charlie
Cześć, mam na imię Krzysztof, jestem ... a raczej byłem dziennikarzem. Niedawno wyrzucili mnie z pracy za usilne próby przepchnięcia do "Przekroju" pewnej historii... Dlatego piszę ją tutaj. Do rzeczy.
Kilka lat temu od mojej krewnej z Wrocławia usłyszałem pewną historię. Historię o "tajemniczej śmierci" jej siostry. "Pewnego dnia siostra została w domu z 2 swoich dzieci. Cały dzień mijał jak każdy inny. Jedynie ich pies zachowywał się dziwnie. Siedział cały czas w sypialni swojej pani, szczekał i warczał w kierunku rogu pokoju (tego od strony drzwi). Oczywiście na wieczór siostra wyrzuciła swojego psa z pokoju, bo chciała pójść spać. Tak też zrobiła. ..."
I tutaj urywa się to, co wiem na temat poczynań tej kobiety. Jej ciało znalazł jej mąż, wracając rano z pracy. Jak twierdzi policja, ręce i nogi ofiary, były odcięte od jej korpusu (o dziwo nie krwawiły).Jedyny ślad który tam został znaleziony to olbrzymia plama krwi dookoła jej głowy. Jej twarz była wycięta, a w jej miejsce przyszyta była twarz jej syna! Jak się później okazało w pokoju obok leżało ciało jej syna, przyrządzone podobnie, lecz do jego głowy przyszyta była twarz jej córki. Policjanci musieli niestety sprawdzać wszystkie pokoje. W ostatnim pokoju leżała córka. Wycięta była tak samo jaj jej brat i matka. Do jej głowy przyszyta była niezidentyfikowana jeszcze twarz jakiegoś mężczyzny.
Jestem fanem takich historii, więc pracowałem nad tym kilka lat, próbójąc znaleźć podobne przypadki.
Po roku poszukiwań, znalazłem wiele zapisków, nagrań audio i filmów dotyczących podobnych przypadków, rozsianych nie tylko po Polsce ale i po całym świecie. Najstarsza historia jaką udało mi się zdobyć, pochodzi z XXw z Meksyku. Potem historie te chronologicznie rozprzestrzeniały się w obu Amerykach, przepłynęły do Hiszpanii skąd droga otwarta na Francję, Niemcy i całą Europę. W końcu dotarły do Polski.
Z pierwszego nagrania, dowiedziałem się jak nazywa się sprawca:
***Nagranie #1***
"-Nazywam się Jonathan Cobs, jest noc, obudziłem się na chwile, żeby wyjść do toalety, jednak to co zobaczyłem zmusiło mnie do wyciągnięcia dyktafonu...
[szumy spowodowane najpewniej dyszeniem w mikrofon ; kilka niezrozumiałych słów]
... od kilku minut wpatruję się w kogoś stojącego w rogu mojego pokoju, tyłem do mnie.Jest 1:30 .. sekundę, odwraca się ... Charlie ... to chyba Charlie ... CHŁOPIE ALE MNIE PRZESTRASZYŁEŚ CO TY TU RO.... [głośny krzyk ; po chwili cichy śmiech]"
---
Nagranie to trwało jeszcze 6 godzin, aż do mieszkania wszedł policjant przedstawił się i wyłączył nagranie. Z policyjnych raportów dowiedziałem się, że człowiek ten urządzony był tak samo jak siostra mojej krewnej, a do jego głowy przyszyta była twarz miejscowego pracownika banku - Charliego Smitha. Ofiara była jego kolegą z pracy. Oczywiście policja pojechała do domu mężczyzny, jednak znalazła go tam, z twarzą jego żony. Oraz całą rodzine, także z zamienionymi twarzami.
Po analizie kilku dokumentów, raportów, i nagrań opracowałem sposób działania tego mordercy.
Najpierw wybiera dom. Potem wybiera najmłodszego mieszkańca tego domu. Wchodzi do jego pokoju, staje w rogu, odwraca się tyłem do łóżka i uderza ręką kilka razy o ścianę. Ofiara budzi się i widzi oprawcę w rogu pokoju. Nie krzyczy. Tylko przygląda się. Oprawca czeka, aż ofiara oderwie od niego na chwilę wzrok, wtedy odwraca się, pokazując swoją twarz. Zawsze ma na sobie twarz swojej poprzedniej ofiary. Podbiega w nienaturalnie szybkim tempie do domownika, ucina mu nogi, żeby nie uciekł. Potem ręce, żeby się nie szarpał. Na koniec wycina twarz i zamienia ją z twarzą poprzedniej ofiary.
Sprawdzałem różne nagrania, żeby dowiedzieć się czy można sie przed nim uchronić. Okazało się, że tak. Są 2 możliwości. Pierwszą zaprezentuje na podstawie tego nagrania: (znalezionego na 4chanie /b/)
***Nagranie 17***
-Czesc, jestem Andrzej, jestem fanem creepypast. Właśnie zdarzyła mi się sytuacja jak z creepypasty [śmiech]. Z pół godziny temu w rogu mojego pokoju stał jakiś gość. Myślałem, ze to kolejna nocna schiza po przeczytaniu tony creepypast na noc. Stał tyłem do mnie. Więc, tak jak zwykle robię w takich sytuacjach: patrząc się cały czas na niego poszedłem do kuchni, po omacku znalazłem solniczkę, rozsypałem dookoła siebie krąg z soli i dopiero, gdy ten krąg był gotowy, spuściłem z niego wzrok, usiadłem w środku tego kręgu, i spojrzałem się na niego znów. Był odwrócony przodem do mnie, miał strasznie zmasakrowaną twarz gościa, który pracuje w sklepie, w którym kupuje pieczywo. Uśmiechnąłem się do niego (wiedziałem że "demony" nie mogą przekroczyć soli). On pokłonił mi się w wyrazie szacunku i zniknął w podłodze. Poszukałem czegoś o tym w sieci, i znalazłem historie o podobnym początku, ale innym zakończeniu. Umieszczam to tu, może ktoś to znajdzie i będzie wiedział jak się obronić przed Faceless Charlie'm.
---
No cóż, dzięki temu nerdowi, znalazłem jeden sposób na uratowanie się przed nim. Znalazłem do niego kontakt i popisałem z nim. Twierdzi, że Faceless Charlie nigdy się już mu nie pokazał. Analizowaliśmy razem różne nagrania i notatki, i zauważyliśmy coś. Na żadnym nagraniu i w żadnej notatce nie pojawiło się imię "Charlie" ani "Faceless Charlie". Żadna ofiara nie miała pojęcia o nim. Wywnioskowaliśmy, że osoby które wiedzą jak działa Charlie i wiedzą kim on jest nie będą zaatakowane.
Dzięki mnie, jesteś już bezpieczny. Ale czy Twoja rodzina słyszała o Charlie'm? A Twoja dziewczyna? Chłopak?
Pamiętaj, życie jest tylko jedno.
Zródło: straszne-historie.pl/story/5276

Avatar konstanty
próbójąc

;_________:

Avatar
Konto usunięte
Dam wam fajny sposób :D
Jeśli pasta jest cholernie długa i nie chcę się diabelsko jej wam czytać to jest rada.
Czytasz ostatnie 2-3 zdania, jeśli wyglądają dobrze to przeczytaj pastę, ale jak nie to daj se chłopie spokój :P

Avatar saskacz
Matuus pisze:
Dam wam fajny sposób :D
Jeśli pasta jest cholernie długa i nie chcę się diabelsko jej wam czytać to jest rada.
Czytasz ostatnie 2-3 zdania, jeśli wyglądają dobrze to przeczytaj pastę, ale jak nie to daj se chłopie spokój :P

Czytałem sobie pastę na dobranoc ^^ wiec po co dawać spokój?

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Kubox123456
Właściciel: Kubox123456
Grupa posiada 8199 postów, 746 tematów i 709 członków

Opcje grupy Lubię się bać

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Lubię się bać