AC 4- Black Flag

Avatar
Konto usunięte
Zarąbista gra, mam i przeszedłem już. Tak, tak wiem. Jestem no lifę. :P

Avatar Nastix
Ja nie grałem akurat w 4 tylko w I,II,BH,RV. Przeszedłeś też misje poboczne?

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar kata97
Właściciel: kata97
Grupa posiada 1153 postów, 98 tematów i 309 członków

Opcje grupy Fani Assassi...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Fani Assassin's Creed