Zed

Avatar gol82
Co sądzicie o Zedzie ?
Według mnie będzie on bardzo op :)
Jak myślicie opłaca się go kupić od razu po wyjściu ? Ja zamierzam :)


Jeśli go nie widzieliście macie link :
www.youtube.com/watch?v=Bv_UqsGSb6U

Avatar
Konto usunięte
Na pewno będzie OP jak to każda nowa postać... Ja go nie kupuję, bo nie lubię takich postaci, w których umiejętności gry się nie przydaja, tak jak Darius, albo Rengar (2 hity i masz killa -.-) . Taka gra jest dla mnie nudna. Dariusem mimo że miałem ok 30 killów i 5 dedów w pierwszej grze, to nigdy juz nim nie będę grał, bo nie lubię OP. Gra nimi jest OKROPNA.

Avatar smoczka
Każda nowa postać OP? Yorick,Syndra,mówią też,że Elise...te postacie raczej przy wyjściu nie były OP...dało się nimi grać,ale dupy nie urywało(za wyjątkiem yoricka,nim się nie dało grać)
Co do Zeda-pfffft,nie,nie kupię. Dlaczego? Bo nie.

Avatar diablo_piekla
gol82 pisze:
Co sądzicie o Zedzie ?
Według mnie będzie on bardzo op :)
Jak myślicie opłaca się go kupić od razu po wyjściu ? Ja zamierzam :)


Jeśli go nie widzieliście macie link :
www.youtube.com/watch?v=Bv_UqsGSb6U

Ja mam zeda kupiłem go sobie jako pierwszą postać z tej ceny i nawet go polecam, jest świetnym pusherem zostawia cień i wszystkich ciśnie z q i e, jest świetny na teamfigtach ponieważ może postawić cień i trzymać wszystkich na odległość i ewentualnie jak ktoś ucieka to może szybko go zultować parę ciosów i po naszym celu, jego q zadaje efekt bc (gdy go kupimy) a e ma szybkiego cd i do tego zmniejsza ono przy uderzeniach pozostały cd jego cienia który będzie zadawał masywny dmg z naszego q i e, jednakże jest on raczej postacią na solo ponieważ tak jak blitzcrank (oczywiście blitz nie jest postacią na solo) i inne postacie rzadko spotykane ma problem że wiele osób nie umie z nim grać co może spowodować feed naszego sojusznika lub nasz co później spowoduje feed obydwóch graczy a następnie upadek teamu, jeżeli już mamy grać na bocie z kimś to najlepiej żeby był supportem, zależnie od typu przeciwnika np. na kogoś kto ma dobre skille i/lub cc polecam sorake lub blitzcranka, natomiast jeżeli mają średnie skille i słabe cc lub go nie mają to polecam np. sone bo ma w skillach heala i speeda i do tego świetną ulte.
Teraz jak na to patrzę to chyba mnie poje**ło.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar JTay_
Właściciel: JTay_
Grupa posiada 2765 postów, 234 tematów i 427 członków

Opcje grupy League of Le...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie League of Legends