3 krótkie creepypasty cz. 2

Temat edytowany przez CreativeSnake - 14 października 2013, 12:46

Avatar CreativeSnake
Pułapka turystyczna


W wiejskim Wisconsin znajduje się stary, opuszczony park. Wybudowany w latach 20, miał być centrum miasta.

I takim był, dopóki nie została w 1932 roku zainstalowana przejażdżka Train and Tunnel for Tots™ („Pociąg i tunel dla brzdąców”). Był to niewinnie wyglądający pociąg dla dzieci, z lokomotywą i trzema doczepionymi małymi wagonami. Zanim kolejka wjeżdżała do tunelu robiła parę pętli.

I tutaj historia zaczyna robić się dziwna. Odnotowano liczne przypadki śmierci wśród dzieci tego roku, wszystkie działy się po przejażdżce kolejką. Niektóre dzieci nie wyjeżdżały z krótkiego tunelu (ok. 3 m ), a inne wchodziły w stan śpiączki bo wyjściu. Jedno zostało znalezione martwe. Jej sukienka była pokryta czymś, co przypomina malutkie krwawe odciski palców. Po jeździe, niektóre dzieci zabijały się drapiąc gardła aż się wykrwawiły, a jedno nawet zabiło drugie dziecko, zanim samo powiesiło się na drucie kolczastym na rodzinnej farmie.

Park został zamknięty, a popularność miasta jako miasto turystyczne gwałtownie spadła.

Ostatnio, zespół naukowców udał się do parku. Przyczepili kamerę do pociągu i umieścili tam stażystę, zanim włączyli kolejkę.

Kiedy pociąg wyjechał z tunelu, był pusty, znajdowała się tam jedynie kamera.

Ostatnie 10 sek. nagrania były statyczne, zarezerwowane tylko dla dźwięku dziecięcego śmiechu…

Granica

Oto prawdziwa historia.... Pewna para z Teksasu planowała przejechać przez meksykańską granicę, by tam urządzić sobie małe "zakupowe szaleństwo". Niestety w ostatniej chwili, opiekunka ich dziecka musiała odmówić, więc musieli zabrać ze sobą dwulatka. Już od godziny przebywali poza granicą USA, gdy naglę dziecko, spuszczone na chwile z oczu odeszło od samochodu i zniknęło za rogiem. Matka która w ostatniej chwili zauważyła ukochanego synka natychmiast pognała za nim, ale nie mogła już go znaleźć. Maluch rozpłynął się w powietrzu... Przerażeni rodzice podbiegli do stojącego nieopodal policjanta, a ten po wysłuchaniu chaotycznej relacji matki, przekazał małżeństwu co mają robić. Spanikowani, nie wiele zrozumieli, ale wiedzieli, że muszą czekać, bo sami nie byli w stanie nic zrobić... Po 45 minutach chudy meksykanin przekroczył granicę. Trzymał na ręku chłopca. Ich chłopca! Matka zaczęła biec w jego kierunku, nie mogąc opanować łez. Niewyobrażalny ciężar spadł jej z pleców. Gdy Latynos usłyszał wołania matki spanikowany upuścił dziecko i zaczął uciekać. Funkcjonariusz którego wcześniej spotkali ruszył jednak za nim i udało mu się meksykanina złapać. Chłopiec był martwy... 45 minut wystarczyło natomiast, by dokładnie rozciąć jego brzuszek, usunąć wszystkie organy i wypełnić je paczkami kokainy. Facet zeznał, że miał zamiar przenieść dziecko przez granicę jak gdyby spało... Nigdy jednak nie wyznał, ile razy udało mu się już tego dokonać....

Tańcz, tańcz...

Była sobie dziewczyna, która z powodu swojej choroby była przykuta do łóżka przez większość życia. Ostatnio zdiagnozowano, że umrze w ciągu kolejnych kilku miesięcy więc jej rodzice zdecydowali, że będą przy niej jak najdłużej aż nadejdzie jej czas. Uznali, że najlepszą rzeczą jaką mogą dla niej zrobić to wybrać się wraz z córką na camping, jako że od dłuższego czasu musiała przebywać w szpitalu.

Podczas podróży dziewczyna była cicha jak zawsze i leżała na tylnym siedzeniu w trakcie gdy jej rodzice rozmawiali między sobą. Kiedy dotarli na miejsce, rozbili namiot, rozpakowali się i zaczęli rozpalać ognisko. Matka bezustannie filmowała teren i córkę w czasie gdy ojciec poszedł po drzewo. Zrobiło się już ciemno kiedy przyszedł, lecz nagle usłyszał krzyk matki więc pobiegł czym prędzej ku namiotowi. Na miejscu odkrył, że jego córka stała na jednej nodze wykonując jakiś dziwny, dziki i nieregularny 'taniec' po czym padła bez życia.

Po skończonych obrzędach pogrzebowych, gdy smutek już częściowo ustąpił rodzice chcieli zobaczyć film, który matka nagrała tej feralnej nocy. Włożyli kasetę do odtwarzacza i zaczęli oglądać. Na początku film ukazywał tylko matkę patrzącą na scenerię i jakieś zwierzątka przebiegające w oddali, lecz jak tylko ujęcie się zmieniło, przedstawione było wnętrze namiotu, w którym była z córką gdy ta wstała i zaczęła się szarpać... Jednak coś było nie tak. Na początku to wydawało się być dostrzegalnym jedynie kątem oka lecz za każdym razem gdy rodzice ponownie odtwarzali scenę, ich horror stawał się coraz bardziej realny.

Przez cały czas kiedy córka 'tańczyła', nad jej głową zaczepiona była upiorna, blada ręka...

Avatar
Konto usunięte
Już było ._.

Avatar CreativeSnake
CRONICON pisze:
Już było ._.

Zaraz edytuję :p

Avatar saskacz
Fajne - kiedy nastepne

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Kubox123456
Właściciel: Kubox123456
Grupa posiada 8199 postów, 746 tematów i 709 członków

Opcje grupy Lubię się bać

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Lubię się bać