hhhhjjjhhh

Avatar Karso21Respawn
Właściciel
Nikt nie wchodzi. Chyba usune grupe.

Avatar badguy
Moderator
Karso21Respawn pisze:
Nikt nie wchodzi. Chyba usune grupe.

no chyba nie.

Avatar Karso21Respawn
Właściciel
badguy pisze:
no chyba nie.

No to piszcie coś, nie wiem, spamujcie, komentujcie, bo mi sie nie chce :P

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku