Propozycje zmian

Avatar HashtagO
Właściciel
Otrzymałem informację od jednej z użytkowniczek, że polityka jest ogólnie postrzegana jako trudna do dyskusji, a zatem również większość ludzi woli się w nią po prostu nie wdawać. Nie zamierzam rezygnować z niej na grupie, ale biorę pod uwagę możliwość przekształcenia grupy w coś innego. A przynajmniej zmienienia głównego motywu, jakim jest kompas polityczny. Będę musiał o tym pomyśleć. Nie chciałbym też tutaj kopiować stylu z innych grup (Innymi słowy, sprawić że ta grupa stanie się kopią tamtych). Ta grupa musi stać się czymś większym niż którakolwiek z obecnych na tej stronie, musi stać się bardziej oryginalna. Nie być kopią, ale być kopiowana.

W każdym razie, zanim dojdzie tutaj więcej osób, chciałbym, aby powstało więcej tematów. Aby inni nie przychodzili tu na próżno.

Jeśli więc ktoś z was ma pomysł na zmiany, może je tutaj przedstawić.

I jeszcze jedną rzecz, o którą chciałbym was zapytać jest to, czy chcielibyście zmienić nasz główny motyw jakim jest kompas polityczny na coś innego? Jeśli tak, to na co najlepiej by było waszym zdaniem?

Avatar HashtagO
Właściciel
W międzyczasie zmieniłem logo naszej grupy, a tak właściwie jej kolory, na bardziej jaskrawe i rzucające się w oczy. Dla porównania

Poprzednie:


Obecne:

Avatar Kruczysko
Moderator
Mi akurat "kompas polityczny" się podoba

Avatar HashtagO
Właściciel
Wygląda na to, że wybory na moderatora zamiast zostać przyjęte pozytywnie, zostały odebrane ze strachem i niechęcią. Przynajmniej od niektórych osób, których zapytałem się, czy byliby zainteresowani kandydowaniem na moderatora.

Zastanawiałem się nad potencjalnymi przyczynami.

Czy to dlatego, że ludzie nienawidzą odpowiedzialności, a ja stworzyłem obraz tej funkcji jako bardzo wymagającej pod względem zaangażowania i aktywności?

Z pewnością nie było to jakimś moim zamiarem, bardziej wynikało to z tego, że utrzymywaliśmy tutaj dyskusję na poziomie oficjalnym lub bardzo wysokim - jednym z najwyższych ze wszystkich grup na jeja, o ile nie najwyższym. Może musi się to zmienić. Czułem więc, że wybór moderatora również powinien być opracowany w ten sposób.

Coś musi się zmienić na grupie, ale zanim to nastąpi musimy dokończyć wybory na moderatora. Chciałbym usłyszeć, co wy o tym myślicie i może wasze sugestie dotyczące potencjalnych kroków do podjęcia.

Avatar HashtagO
Właściciel
Została zmieniona nazwa z "Polityczny Kompas" na "Polityczny Kompas - Grupa Dyskusyjna". Mała zmiana, ale ważna z estetycznego punktu widzenia. Jeżeli ktoś ma jakieś obiekcje co do naszej nowej nazwy, to może pisać.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar HashtagO
Właściciel: HashtagO
Grupa posiada 1647 postów, 91 tematów i 80 członków

Opcje grupy Polityczny K...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Polityczny Kompas - Grupa Dyskusyjna