Relacje Międzypartyjne

Avatar samex
Właściciel
Planujecie koalicje, rzucacie się nawzajem nawozem itp.

Avatar GrandAutismo
PULiK
Cała partia chciałaby zaproponować L-KAS utworzenia koalicji Narodowo-Liberalno-Katolickiej w skrócie NLK. Jeśli szanowne państwo chciałoby to moglibyśmy utworzyć wspólny program wyborczy aczkolwiek nie przymuszamy do tego. Dodając do tego chcielibyśmy by przynajmniej połowa nasza postulatów znalazła się w tym wspólnym programie.

Avatar MemicznyJanusz
L-KAS
L-KAS z radością przyjmuje zaproszenie do utworzenia koalicji NLK. Chcielibyśmy również niezwłocznie przystąpić do utworzenia wspólnego programu wyborczego.

Avatar GrandAutismo
PULiK
PULiK jest otwarty na krytykę naszego programu by móc z koalicjantem uzgodnić najlepszy program dla obu stron.

Avatar MemicznyJanusz
L-KAS
Jedyny problem dotyczy tego:
Skąd mielibyśmy wziąć pieniądze na elektrownie atomowe?

Avatar GrandAutismo
PULiK
Najprawdopodobniej będziemy starać się uzyskać pieniądze na tą elektrownię. Elektrownia atomowa to plan długoterminowy. Będziemy na razie promować alternatywne źródła energii.

Avatar Kobza
PSL - Samoobrona
Kongres zjednoczeniowy ogłasza, że na wybory pójdzie w Koalicji Polskiej, która będzie zrzeszać osoby o poglądach ludowych, narodowych, chrześcijańskich i demokratycznych

Avatar GrandAutismo
PULiK
Kraków godz. 6.00. - 15.00.

Dziś mieszkańcy Krakowa byli świadkami marszu niebiesko-żółtych koszul PULiK. W marszu brało na oko około 200 ludzi. Byli oni ubrani w żółte i niebieskie koszulę. Kolor niebieski symbolizuje konserwatyzm a kolor żółty liberalizm. Na przedzie marszu jechał Adam Dressler w samochodzie bez dachu by móc pozdrawiać tłum oraz by móc dumnie wyglądać bo przez cały czas Dressler stał w tym aucie. Obok auta jechali na dwóch motorach po obu bokach samochodu na motocyklach dwóch młodzieńców ubranych w te same koszulę co reszta członków marszu. Za nimi szła reszta członków dzierżących flagi Maryjne, flagi Polski i o dziwo kilka tęczowych flag. Członkowie marszu rzewnie także skandowali hasło: Bóg, honor i ojczyzna, wolność, równość I braterstwo! Podczas marszu rozdawane trzy typy ulotek. Na pierwszej ulotce widniał krwisto czerwony smok oraz młodzieniec w niebieskiej koszuli i aureoli walczący z gadziną. W tle tego plakatu widniał Polanka a na niej Kościół. Cały plakat nawiązywał do legendy o świętym Jerzym. Nad młodzieńcem był napis głoszący: Chcesz chronić swego kraju przed czerwoną zaraz? Dołącz do niebieskich koszul! Drugi plakat przedstawiał młodzieńca w żółtej koszuli tulącego pod pachą chłopczyka i dziewczynkę. Za młodzieńca wychodził blask a nad nim było wypisane: Chcesz pomóc swoim rodakom by żyło im się wygodnie? Dołącz do żółtych koszul. Trzeci plakat natomiast przedstawiał dwójkę ludzi podających sobie ręce. Starca ubranego w niebieskie dżinsy i niebieską koszulę oraz młodzieńca w żółtych dresach i swetrze. Obie te postaci symbolizowały konserwatyzm i liberalizm. Nad nimi znajdowała się flaga Polska a na niej napis: Chcesz pojednać ich? Chcesz załączyć Polaków? Zagłosuj na PULiK! Celem marszu miała być zamek Wawel oraz Bazylika Mariacka. Dressler skierował się wpierw do Bazyliki gdzie razem z wierzącym członkami PULiK uczestniczył we mszy odprawianej w int. Ojczyzny. Po mszy Dressler skierował się na zamek królewski gdzie rozmawiał z rodakami oraz odpowiadał na ich pytania. Marsz zakończył przemową, którą treść można zobaczyć niżej:

Drodzy rodacy! Bracia i siostry! Kiedy maszerowałem przez ulicę tego zabytkowego miasta widziałem wasze zbulwersowanie wynikające z POiPiSów. Powiadam wam! Wytrwajcie jeszcze trochę a my przyniesiemy wam wybawienie! Jedyne do czego was namawiamy to żebyście zagłosowali na nas oraz byście przestali się kłócić! Pojednajmy się! Bo jak w dniu konstytucji 3 maja powiedział król Poniatowski: W waśni zguba. Siła w zgodzie! Więc powiadam wam! Przestańcie się kłócić a my będziemy mogli zapewnić dla Polaków dobrobyt! Dziękuje wam za wysłuchanie, wytrwałości. Bo my politycy bez was nic nie możemy!
Po przemówie uczestnicy marszu odśpiewali pieśń konfederatów Barskich.
Po marszu krążą plotki, że następny marsz będzie się odbywał w stronę Oświęcimia-Brzezinki.

Avatar Kobza
Kampania wyborcza PSL Samoobrona ma charakter lokalny ze względu na siłę struktur. (PSL ma 100 tysięcy członków i Samoobrona 7 tysięcy). Ogłoszony został również skład Koalicji Polskiej. Wejdą do niej:
Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
Chrześcijańska Demokracja III Rzeczypospolitej Polskiej
Aktywni Samorządowcy
Bezpartyjni Samorządowcy
Godne Życie
Konfederacja Polski Niepodległej
Lepsza Polska
Liga Samorządowa Pierwsza
Inicjatywa Obywatelska
Partia Chłopska
Piast – Jedność Myśli Europejskich Narodów
Polskie Stronnictwo Ludowe
Przymierze Ludowo – Narodowe
Przymierze dla Polski
Samoobrona
Samoobrona Odrodzenie
Stronnictwo Ludowe Ojcowizna RP
Stronnictwo Piast
Stronnictwo Pracy
Wolni i Solidarni
Związek Słowiański
Oraz wiele inicjatyw lokalnych i bezpartyjnych
Większość podmiotów wchodzących w skład KP ma niewielu członków, ale kongres zapewnił, że w każdym okręgu wyborczym na listach oprócz członków PSL i Samoobrony znajdą się członkowie innych ugrupowań.
Nazwą komitetu wyborczego będzie: KWW Koalicja Polska PSL Samoobrona Samorządy

Avatar MemicznyJanusz
L-KAS
O godz. 12 w Koninie, przy Słupie Konińskim miał miejsce wiec zorganizowany przez lidera partii L-KAS. Podczas spotkania, w którym udział brało minimum 200 osób Aleksander Czarnecki wspominał o tym, iż Konin jest miejscem w którym znajduje się "matka wszystkich polskich dróg i drogowskazów" oraz opowiadał o tym, że ten słup właśnie, wyznacza centrum Polskiej myśli narodowej i jest jedną z niewielu pamiątek tamtych czasów, która nadal jest wśród nas, wśród ludzi, którym dalej służy" wyraził ubolewanie, że "dzisiejsi politycy nie idą śladem prostego Słupa, i przestają służyć ludziom, tylko w celu własnego wzbogacania się".

Avatar Lutherek
//Próba stworzenia Samoobrony 2.0 - Samoobrona inkorpowana przez Kobzę
Próba chociażby zjednoczenia małych partii lewicowo-agrarnych - już Kobza zajumał je do koalicji
Eh...

Avatar Kobza
// szypkim czeba być. Ale akurat wziąłem prawicowo agrarne (taki Piast czy Ojcowizna to w ogóle rozłamowcy z PSL, którzy stwierdzili, że za bardzo skręcił w lewo

Avatar GrandAutismo
PULiK
Oświęcim-Brzezinka 12.00 - 16.00

Pod wszystkim znajomą już bramę z napisem: Arbeit Macht Frei przybył pochód 250 ludzi. niosących sztandary, które w miarę podobieństwa wyglądały następująco:
Ci ludzie byli ubrani już chyba wszystkim znane niebieskie i żółte koszule. Oprócz sztandarów z symbolem partii pochód niósł flagi Polski. Na tym marszu nie pojawiły się tęczowe flagi, Maryjne czy też pojazdy. Każdy członek marszu szedł na własnych nogach w równych żołnierskim pochodzie. Po jednej stronie szły niebieskie koszule a po drugiej żółte. Na przedzie pochodu szedł Dressler z kilkoma jeszcze innymi członkami partii. Pochód wpierw udał się na miejsce starych apeli skąd Naziści ogłaszali wyroki dla ludzi. Adam Dressler zatrzymał się jednak dopiero pod miejscem szubienicy, którą zrobiono z toru kolejowego i dwóch pali. Tam też się zatrzymał w stronę stojących w równych rzędach członków koszul i odezwał się.

Drodzy przyjaciele! Zatrzymaliśmy się w tym tragicznym miejscu by podumać nad nim oraz by wykonać orędzie takie by nawet w Berlinie nas głośno słyszeli. Takie by uzbrojony Mosad, który w tymże miejscu się znajduje i "chroni" żydów przez krwiożerczymi antysemickimi Polakami a przynajmniej tak twierdzi Izrael, który otwarcie nas obraża. Który otwarcie pluje na groby ludzi ratujących żydów. Ludzi bez których najprawdopodobniej nic się by nie zostało z narodu wybranego. I to Polakom przypisuje się zasługę Oświęcimia. Kiedy to Niemcy posiadają w ciąż nie oddane nam dzieła sztuki kiedy to rabowali naszą płonącą Warszawę lub urzędowali na Krakowskim Wawelu. Niemcy nadal nie oddali nam należnych reparacji wojennych. Równocześnie do roku pańskiego 2012 oddawali Francuzom reparację za I wojnę światową. Jedynym ich argumentem jest to, że zrzekliśmy się tych reparacji. Tylko kto się zrzekł tych reparacji jeśli nie Stalin oraz brudni komuniści z PZPR? Izrael pomaga swoim dawnym katom gnębić wybawicieli narodu żydowskiego! To czas by uświęcić pamięć ludzi poległych. By uratować nasz honor. By uratować dobro Polaków i innych ofiar Holocaustu! Bo w tym miejscu moi bracia i siostry. Właśnie w tym miejscu gdzie stoimy na śmierć Niemcy wybrali księdza Maksymiliana Marię Kolbę, który oddał życie dla swego bliźniego. Wpierw zagłodzony a później zabity trucizną otrzymał królestwo niebieskie! A my nadal na ziemskim padole łez i rozpaczy nadal musimy chronić jego dobre imię przez ludźmi, którzy chcą zataić prawdę historyczną. Cześć i chwała poległym bohaterom!

Reszta członków marszu powtórzyła za Dresslerem ostatnie zdanie z przemowy a później członkowie marszu odśpiewali Rotę.

Dressler po tym złożył kwiaty pod miejscem rozstrzelań oraz znicze po czym przemaszerowali w kierunku wyjścia.

Avatar GrandAutismo
Ogłaszamy wszem i z radością, że do koalicji Narodowej dołączyło nowe ugrupowanie! Jest nim biała partia. W związku z tym chcielibyśmy także zmienić nazwę koalicji na Koalicję Narodową, w skrócie KN. Koalicja będzie mieć wspólny program wyborczy.

Członkowie koalicji:
-Biała partia
-Polska Unia Liberałów i Konserwatystów
-Liberalno-Katolicka Akcja Społeczna

Avatar Lutherek
Przywódca Ruchu Ojczyźnianego udaje się do Urzędu Miasta Warszawa-Śródmieście, by zdobyć pozwolenie na demonstrację.

Avatar GrandAutismo
PULiK
Gdańsk 09.00 - 13.00

Kolejne miasto mogło doświadczyć marszy Żółto-Niebieskich koszul coraz częściej zwanych po prostu zielonymi koszulami od koloru powstającego po zmieszaniu tych dwóch barw. Zauważyli to też i przywódcy partii, więc Dressler powtarzając marsz w Krakowie jechał w samochodzie stojąc by ludzie mogli go łatwo widzieć. Z tą różnicą, że posiadał teraz ubraną zieloną koszulę. Obok niego jechali najprawdopodobniej ci sami młodzieńcy co w Krakowie. Za nim znów szedł pochód tym razem w liczebności 300 ludzi. Nieśli teraz kilka rodzajów flag partyjnych.

Kilka flag z podobizną Jezusa lub Maryi i kilka flag LGBT. Było też nawet dużo flag Polskich. Wszystkie flagi były wzorowane na niżej zamieszczonych. footage.framepool.com/shotimg/qf/964064437-northumberland-avenue-british-union-of-fascists-fasciste-rassemblement-des-troupes.jpg
W swego rodzaju kółkach na metalowymi tabliczkami z Motto partii (Bóg, Honor, Ojczyzna, Wolność, Równość i Braterstwo) widniały kilka symboli. Na flagach Maryjnych zamiast koła był tzw. Ukrzyżowany żyd jak to neo poganie z Zadrugi lubią nazywać Jezusa. Na flagach LGBT w kołach był symbol rąk złączonych w uścisku. Na Flagach polski oraz partyjnych widniał symbol partii czyli otwarta dłoń wzniesiona w górę a w niej symbol Amerykańskiej Wolności. Członkowie marszu posiadali także na sobie opaski z logami partii. Żółte koszule z niebieskim motywem. Niebieskie koszule z żółtym motywem. Co ciekawsze w środku pochodu szło czterech członków koszul niosąc zakrwawione drzwi a na nich flagę Polski.... Ci co znają historię powinni szybko się połapać. Pochód tym razem był skierowany w stronę Stoczni Gdańskiej czyli Stocznię Gdańską im. Lenina. Tam też Dressler wysiadł z pojazdu i znów zaczął swoją gadkę.... Ale jednak nie tym razem przemowę wygłosił Fortunat Świderski słynny komediant oraz aktor. Także był ubrany w zieloną koszulę.

Drodzy rodacy! Zebraliśmy się tutaj z pewnego względu zebraliśmy się tutaj. Ze względu na rosnącą aktywność socjalistów. Nie mielibyśmy nic do nich bo szanujemy demokrację i wolność słowa. Aczkolwiek widząc świetny żart czyli otwarcie mówienie wam rodakom, że będą wysyłać wojsko i zagraniczną policję na np. nasze pokojowe organizacje! Jak widzicie zebraliśmy się w miejscu jednych z większych strajków PRLowskich. PZPR oraz inne partie komunistyczne np. w Rumunii, Czechosłowacji bądź Węgrzech także wysyłali na zwykłych cywili wojsko oraz zapraszał zagraniczną policję i inne organizacje komunistyczne, które trudno teraz wymienić. Socjaliści nigdy się nie zmieniają! Socjaliści zawsze ukrywają pod płaszczykiem ochrony robotnika i rolnika złowrogą treść! Chcą zniszczyć liberalizm i konserwatyzm bo wiedzą, że te dwie ideologie są dla nich szkodliwe bo odkrywają ludziom tą złowrogą treść! Nie dajcie się omamić tym hasełkom rodacy! Socjaliści, którzy uważają się za postępowych chcą zrobić krok! Ale nie do przodu, lecz do tyłu! W czasy kiedy wasi dziadkowie musieli stać w kolejkach bo inaczej nie mogli by kupić żadnego towaru a w tym czasie członkowie partii kupowali sobie artykuły codziennego w luksusowych sklepach i mieli wszystko co chcieli gdy reszta narodu musiała głodować! Nie dajcie się omamić tym socjalistycznym bredniom! Jak do tych czas nie wybudowanego działającego systemu socjalistycznego i raczej nigdy taki nie powstanie! Socjaliści dążą i dążą do nie realnej utopii. I tak do niej dążą bo uważają, że ich idea jest moralnie dobra, ale powiedzcie mi państwo czy gdybym ja się umówił z moi przyjacielem okraść jakiegoś nieznajomego bo wiemy, że ma 30 zł w portfelu i podzielimy się 20 zł między siebie a 10 zł zostawimy nieszczęśnikowi to czy czynimy dobro? Otóż nie! Bo komunizm i socjalizm to gówniane systemy w teorii oraz nie działające w realności, więc bracia i siostry! Zaśpiewajmy razem słynną pieśń Bij Bolszewika i niech socjaliści wiedzą, że POLSKA ŻYJE I MASZERUJE DALEJ!
Członkowie organizacji odśpiewali pieśń [u]Bij Bolszewika[/i] a następnie rozdali podobne ulotki co w Krakowie.

Avatar Lutherek
Lutherek pisze:
Przywódca Ruchu Ojczyźnianego udaje się do Urzędu Miasta Warszawa-Śródmieście, by zdobyć pozwolenie na demonstrację.

//Dostał?//

Avatar samex
Właściciel
Lutherek pisze:
//Dostał?//

Przywódca RO ma pozwolenie miasta jednak władze ostrzegają że nie mogą zagwarantować im ochrony.

Avatar introman
PP zorganizował dzisiaj pikietę w centrum Lublina. Około 300 ludzi zgromadziło się na Placu Litewskim. Wielu trzymało flagi Polski, Unii Europejskiej, gdzieniegdzie pojawiały się również tęczowe flagi. Po twarzach widać było, że zgromadzili się tu głównie ludzie młodzi, studenci, chociaż widać było również osoby starsze. W pewnym momencie, pod plac podjechał samochód na rzeszowskich numerach. Wyszedł z niego Zygfryd Fal. Skierował się on na mównicę, po czym zaczął przemowę:

Polki i Polacy!

Nastały ciężkie dni dla naszej Ojczyzny. Ujawniono liczne przestępstwa członków rządu i opozycji. Wielu polityków zostało aresztowanych. Władza w kraju praktycznie nie istnieje. Wydawałoby się, że sytuacja jest beznadziejna. Bo i owszem, to prawda, nie jest dobrze. Ale nie możemy się poddawać! Samo narzekanie niczego nie przyniesie! Nie znam w historii świata żadnego kraju, w którym sytuacja poprawiłaby się za sprawą biernych obywateli, którzy tylko narzekają, klną na władzę, tych u góry, a sami niczego nie robią. Mogę natomiast przytoczyć wiele przykładów krajów, które wyszły z kryzysu, ponieważ ich obywatele się zmobilizowali, zjednoczyli, wzięli sprawy w swoje ręce i podjęli działania! My też tak możemy! Razem stworzymy społeczeństwo obywatelskie, aktywne, świadome, w którym zapanuje wolność poglądów politycznych, wyznania, zdań. Nasi samorządowcy będą regularnie przeprowadzali referenda, konsultacje społeczne. Na szczeblu krajowym też możecie spodziewać się, że będziemy stosować tego typu środki demokracji bezpośredniej. Władza będzie blisko ludzi, bo to ludzie będą ją tworzyć!

Drodzy państwo! Osobiście uważam, że kampania pozytywna jest dużo szlachetniejsza i godniejsza obywateli niż kampania negatywna. Używanie kampanii negatywnej prowadzi nieuchronnie do podziałów między obywatelami i zaprzecza pięknej idei demokracji. Nie możemy jednak działać w oderwaniu od aktualnej sytuacji w Polsce. Musimy ustosunkować się do tego, co się o nas mówi. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ pewne grupy polityczne zarzucają nam, że chcemy przywrócić PRL. Puszczają dumne pieśni, głoszą płomienne mowy o tym jakim zagrożeniem jest socjalizm. Pamiętacie, jak na jednym z wieców powiedziałem, że zamierzam nasłać Policję na bojówki? Wiecie co to jest bojówka? Takie właśnie bojówki zamierzam rozpędzać przy użyciu Policji. Postulat ten nie spodobał się pewnej znaczącej sile politycznej. Dlaczego owe koszule są przeciwko temu, by Policja zwalczała sprawców walk ulicznych? Czyżby wspomniana grupa polityczna miała w planach powołanie własnej bojówki? Nic innego nie tłumaczy ich reakcji, no chyba że źle zrozumieli nasz program, co też jest możliwe.

Nie wprowadzę PRLu. Nie będę nasyłał wojska ani policji na pokojowe demonstracje. Nie mógłbym tego zrobić. Jeżeli jakikolwiek członek PP zechce krwawo rozganiać pokojowe wiece, to z partii wyleci z hukiem. Policja służy do utrzymywania bezpieczeństwa, dlatego będzie działała przeciwko walkom ulicznym, by wasze dzieci mogły bezpiecznie uczęszczać do szkół. Policja nie służy natomiast, i nigdy nie pozwolimy by służyła, do ograniczania pokojowej demokracji!


Po skończonej przemowie, głos zabrało jeszcze kilku członków partii niższego szczebla. Omawiali oni głównie postulaty partii.

Avatar GrandAutismo
PULiK
Nie zorganizowano tutaj żadnego marszu tylko rozprowadzono te słowa w mediach społecznościowych by było szybciej.
Bojówka – używająca przemocy grupa, często paramilitarna, wspierana przez jakąś organizację polityczną. Nie posiadamy żadnej broni i działamy czysto pacyfistycznie a wy chcecie na nas wysyłać WOJSKO. Nie policję jeśli nie będziemy się zgadzać z waszą ideologią lub postulatami to otwarcie napisaliście, że chcecie wysłać Wojsko oraz zagraniczne oddziały policji. Po za tym... To my jako pierwsi zaczęliśmy głosić potrzebę zjednoczenia konserwatyzmu i liberalizmu, które mają zjednoczyć państwo Polskie. To wszystko w duchu nacjonalizmu i demokracji. Więc oskarżanie nas o to, że jeśli tworzymy kampanię krytykującą czyjeś poglądy lub postanowienia wyborcze to niszczymy i dzielimy Polskę jest głupie. I to jest najważniejsza wada socjalizmu. Sądzenie, że każdy człowiek musi się zgadzać z swym bliźnim jest irracjonalne. Nigdy tak nie będzie bo każdy człek jest inny.
Polski Postęp pisze:
Jeżeli Policja nie zdoła zatrzymać walk, trzeba będzie pomyśleć o zaangażowaniu wojska lub poproszeniu policji zagranicznych o pomoc. Aby pozbyć się przyczyn walk, konieczne będzie podjęcie rozmów z przywódcami bojówek, które prowokują walki.

Sytuacja na ulicy w takim złym stanie nie jest by wysyłać wojsko! A my już doświadczyliśmy tych "ciągłych walk" jak państwo zauważyli kiedy maszerowaliśmy na ulicy.

~Dressler

Avatar introman
PP
Też używam mediów społecznościowych

#PULiK kto chce na was wysyłać wojsko? Przestańcie siać propagandę i stawcie czoła faktom
Jeżeli Policja nie zdoła zatrzymać walk, trzeba będzie pomyśleć o zaangażowaniu wojska lub poproszeniu policji zagranicznych o pomoc. Aby pozbyć się przyczyn walk, konieczne będzie podjęcie rozmów z przywódcami bojówek, które prowokują walki

Cały czas piszemy i mówimy o walkach, dlatego logiczne jest, że Policja (w ostateczności wojsko) będzie wysyłana do tłumienia walk, a NIE pokojowych demonstracji. Dlaczego boicie się tego postulatu? Chcecie utrzymać bójki uliczne?
Sądzenie, że każdy człowiek musi się zgadzać z swym bliźnim jest irracjonalne

Oczywiście, całkowita racja! Dlatego nie rozumiem, czemu robicie z nas bolszewików i przekręcacie nasze programy.


~ Zygfryd Fal

Avatar GrandAutismo
PULiK
Czemu mamy wysyłać wojsko? Czemu nie możemy zrobić to w pokojowy sposób? Czy też uważacie, że protesty są złe? I proszę rozpisać jak rozumiecie walki? Bo przed chwilą oskarżaliście nas o dzielenie narodu Polskiego. Więc jak rozumiecie walki? Bo walką można nazwać naszą działalność! Walczymy z nie ładem społecznym pokazując, że tylko jednocząc się w ramię w ramię możemy odbudować Polskę. I teraz nas nie zrozumcie źle, ale my będziemy tolerować socjalistów. Po prostu obawiamy się tego postulatu. Bo np. partia Socjal Demokratyczna IPS mimo, że nie zgadzamy się z większością postulatów to na razie nie chce wysyłać wojska na cywili. I wiecie czemu się boimy tego postulatu? Bo się boimy, że to przerodzi się w krwawe tłumienie strajków jak za PRL. Trzeba wysłać policję. Rozważyć trochę szersze jej uprawnienia, ale nie możemy wysyłać wojska. Mam wrażenie, że to do niczego nie prowadzi a my musimy przygotować następny wiec. Prosiłbym o zakończenie bez sensownej "dyskusji". Dyskusją to trudno nazwać bo dyskusja polega na wymianie poglądów a żadna ze stron widać, że nie zmieni zdania.
~ Dressler

Avatar GrandAutismo
PULiK
Wadowice 16.00 - 17.00

No i jak Dressler powiedział. Musieli przygotować marsz. Jako, że duża część organizacji znajdowała się na drugim końcu Polski to w Wadowicach był mały wiec liczący zaledwie 100 ludzi. Zielone koszule tym razem wysłały marsz z flagami Maryjnymi i Chrystusem. Pojawiły się też podobizny Św. Jana Pawła II, Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki lub Św. Maksymiliana Marii Kolbę. Pojawiły się też portrety księży Niedzielaka i Suchowolca i wielu wielu innych. Jednakże nie miały już podżegać do atakowania socjalistów todzież upamiętnienia poległych księży. Na czele zielonych koszul przyszedł Adam Hrynkiewicz z zawodu Historyk.
Odbyła się msza w Bazylice Wadowickiej. Była ona ofiarowana za ojczyznę oraz kapłanów zakatowanych przez Radykałów po obu stronach barykady politycznej. Po odbytej mszy Adam Hrynkiewicz postanowił wygłosić przemowę.
Drodzy rodacy. Nasza organizacja w swoim głównym celu ma pojednanie Polaków i to nie przy użyciu siły by Polacy zjednoczyli się by nam się sprzeciwstawić. Dlatego też krytykujemy Zadrugian, którzy chcą wyrzucić Chrystusa z Polski. Chrystusa bez którego najprawdopodobniej coś jak Polska nie powstałoby. Tylko dzięki chrztu Mieszka nasza państwowość powstała. Bez Chrystusa możliwe, że by nasz kraj nigdy by nie powstał z kolan po zaborach. Bez Chrystusa nie przeżyliśmy by terroru nazizmu oraz komuny. Chrześcijaństwo łączy dwie ważne rzecz... Wolność, pacyfizm oraz miłość do bliźniego z umiłowaniem kraju, tradycji oraz ostrożnością co do nowinek. Chrystus pozbywał się przestarzałych tradycji widząc, że są złe a równocześnie nie pozbywał się rewolucją ich tylko je zmieniał powoli! Chrystus mówił też dużo o fałszywych prorokach. Tymi prorokami są ludzie głoszący, że Jezus przyniósł miecz zamiast gałązki oliwnej! Tymi ludźmi są osoby chcące przypisać mu socjalizm. Jezus nie wyznawał żadnej ideologii po za umiłowaniem bliźniego i rozsądkiem! Chce wam bracia przekazać to bracia, że nie ważne czy jest się ateistą czy katolikiem trzeba podążać za ideami Chrystusa! Umiłować bliźniego a równocześnie nie pozwolić mu zostać w ciemnościach, lecz wydostawać go z tej ciemności powoli! Dlatego też mówię wam bracia. „Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi". Pójdźcie za mną i naszymi braćmi by pojednać Polaków. By przekonać neo-pogan, że bez idei Chrystusa nie możemy nazwać się Polakami! By przekonać ich w sposób pokojowy. Polacy powinni wiedzieć o tych ideach najwięcej bo już od Kazimierza Wielkiego kochaliśmy swych bliźnich i szanowaliśmy tradycję. Dlatego musimy kontynuować Myśl Chrystusa i przy pomocy naszego Boga załatać krwawą ranę, która powstała za przyczyną POiPiSów fałszywych proroków, którzy chcieli tylko zdobyć stołek i chełpić się swoją chciwością. Ale powiadam wam. Nie nawracajmy ich siłą! Bracia zakończcie walki na ulicach. Spójrzcie, że ten wróg, którego chcecie zbić, okraść bądź co gorsza zabić jest takim samym człowiekiem jak wy. Musimy się zjednoczyć pod ideami wolności, nacjonalizmu i uszanowania tradycji!

Po mowie odśpiewano ulubioną pieśń Karola Wojtyły - Barkę. Po odśpiewaniu pieśni powiada się, że zielone koszule poszły do kawiarenek by zamówić słynne wadowickie kremówki.

Avatar MemicznyJanusz
L-KAS
Na łamach tygodnika "TAK" opublikowano enigmatyczny tekst, na którym pisało "Duda i 100 milionów" oraz data dnia dzisiejszego wraz z miejscem - Pałacem prezydenckim.

Dnia podanego w tygodniku przed Pałacem zebrała się duża grupa ludzi, obwieszona naszyjnikami zrobionymi z pieniędzy z "Monopoly" z doklejoną twarzą prezydenta Dudy bądź w maskach z jego podobizną. Uczestnicy happeningu biegali dookoła bramy pałacu, rzucając w strażników fałszywymi pieniędzmi (chodzi tutaj o takie wydrukowane tylko na jednej stronie). Po kilkunastu minutach takiej zabawy na plac przybył sam Lider L-KAS, który następnie po przybyciu zaczął śpiewanie przerobionej piosenki znanego piosenkarza Kazika "Duda oddaj moje 100 milionów".

Avatar samex
Właściciel
KZW
W Zgorzeleckim centrum Zadrużan odbył się pierwszy manifest KZW poprowadzony przez Benedykta Sołowa.

Szanowne państwo! Członkowie Rodzimej Wiary oraz mieszkańcy Zgorzelca dziękuję wam za przybycie! Chciałbym najpierw powiedzieć że nasza zbiórka na odbudowę stacji zgorzeleckiej w stylu tradycyjnym doszła do końca! Pragnę oddać te pieniądze burmistrzowi, który na pewno przeznaczy je w dobrym celu.

Przechodząc już do sedna! Jak dobrze wiecie nasza partia zecydowała się partycypować w wyborach parlamentarnych. Oczywiście nie jesteśmy jedynymi którzy wpadli na pomysł wprowadzenia swoich ludzi do sejmu. Znalazło się wielu Narodowców, Postępowców i ludzi innych maści którzy mają wielkie serca z płomienia. Płomień ten to Żar Idealistów którzy kochają ten kraj i chcą zmienić go na lepsze! Jednak Ogień zawsze spala wszystko co jest na jego drodzy choćby i najpiękniejszy kwiat na łące. Zawsze uważałem że taki dzień musi nadejść kiedy zmiana stanie się możliwa. Dlatego również warto a żebyśmy przedstawili nasz stosunek do danych partii które grają o wysokie stawki jakimi są wasze głosy.

PULIK to najlepszy przykład populistów idealistów. Pomimo zakończenia się Komuny, Prawica nadal straszy tym Boogeyman'em który wróci, kiedy wygra partia antogonistyczna do ich poglądów. Żenuje jednak nas najbardziej w ich przemowach ignoracją jaką się wykazują! 1. Nie jesteśmy przeciwnikami chrześcijaństwa jako takiego! Wielu moich Przyjaciół ze zborów protestanckich nie wadzi mi w żadnym wypadku! Co więc mi wadzi? Rzymski Katolicyzm! Ta religia to nic innego jak Mafia Teokratyczna która terroryzowała Europę swoją wolą! To właśnie Katolicy w imię Boga zabili Połabian, Bałtów i niewiernych! Mówią oni że Chrystus przychodził z gałązką oliwną a nie mieczem! Może do Mieszka przyszła w postaci Dobrawy i łoża ale do prostych ludzi przyszła w postaci właśnie miecza. Niszczenie świętych gajów, posągów oraz tradycji Słowian z wprowadzeniem podwójnych standartów jest zdaniem waszym Pokojowe? Uważamy pomimo tego że koniecznością było polityczne nawrócenie się Polski inaczej nigdy by nie powstała! Jaki więc jest nasz Problem! To że Katolicyzm jest religią która ma gdzieś Ojczyznę jak im się nie płaci! To właśnie katolicki zakon krzyżacki nas nawiedzał z pomocą Niemców by zrobić z Polski, Polen. To oni przecież walczyli płomieniami z heretykami i ateistami do których się tak milą Panowie z PULIKA! Oni wzgardzili Polską w czasach rozbiorów i potępienia dla odrodzenia naszej nacji, Pulik całą prezentację o swojej wierze pokazał w Wadowicach! Miejscu Narodzin człowieka za którego czasu Pedofilia księży była uciszana przez Watykan! Sam kościół katolicki w Polsce wyżera nasze pieniądze nie dając nic w zamian poza limuzynami dla Rydzyka pomimo upomnień od samego Papieża Franciszka! Kościół ten jest zepsuty i mami ludzi frazesami o wierze! Więc jeśli pytacie o nasz stosunek do Pulik to powiemy wam że łączy nas wszystko poza wiarą.

L-KAS czyli partnerzy koalicyjni Puliku są partią która mało mówi ale jak już powie to wchodzi w sedno jest to partia którą postrzegamy za godną rywalkę ze względu na to że nie bawi się w paramilitaryzmy jak ich partner.

IPS to partia na którą zalecamy wam głosować gdyż oni dbają o społeczeństwo polskie i naprawdę chcą państwa które ma złoty środek między postępem a tradycją.

PSL-SO to partia która również jest lepszą opcją od PULIKU. Jest ona złożona z rolników i osób które znają ich żywot. Oni mogą dziś coś zmienić i mają doświadczenie w rządzeniu.

RO to partia zbyt radykalna nawet jak na nas. Co prawda miłujemy naszych rosyjskich braci ale nie chcemy tworzyć z nimi tak głębokich relacji, które mogą zagrozić Polsce.

PP jest nam ideologicznie sprzeczna w każdym względzię! Są oni Globalistami oraz Eurosympatykami z którymi nie będzięmy wchodzić w dyskuje gdyż kłótnia ta nie jest produktywna dla nikogo!

PKA to grupa równie marginalna co my ale jest ona Ideologicznie interesująca! Zapewne zapragniemy zaoferować im koalicję.

BP to dowód na to że PULIK ma Polaków za Idiotów. Nie dość że chcą oni wprowadzić Monarchę to jeszcze od Romanowów! Tych samych co polskość tępili jak zarazę! Jeśli PULIK byłby odrobinę patriotyczny nie sprzymierzyłby się z takim tworem w którym orzeł biały to tylko tarcza na Dwugłowym Kruku Rosji!

Moi kochani! Obiecujemy wam że zmienimy razem Polskę na lepszą! Tak na dopomóż Perun!

Avatar Lutherek
//w sumie to mój RO to jeszcze ruch, nie partia.

Avatar samex
Właściciel
Lutherek pisze:
//w sumie to mój RO to jeszcze ruch, nie partia.

//aj

Avatar GrandAutismo
PULiK
No cóż. Dressler założył kanał na YouTube a teraz pierwszy filmik z treścią zamieszczoną niżej jest rozpromywamy po całym Polskim internecie.

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.
~Gandhi Mahatma

Nasi przeciwnicy zauważyli już nasz przekaż. Pomogliśmy im trochę i się do tego przyznajemy. Neo - Poganie chcą Peruna a jednocześnie wspierają protestantów. Lubią Jezusa protestantów, ale uważają katolickiego Jezusa za wiszącego Żyda. I to nas nazywają ignorantami. Pomijają osoby, które ratowały Polskę a byli ze stanu duchownego. Pomijają to, że pod Grunwaldem śpiewali pieśni Maryjne by wyplenić fałszywych proroków. Bez Jezusa Europa byłaby zbudowana tylko na ideach Rzymskich i Greckich. Czyli Najprawdopodobniej Germanie moglibyć o wiele agresywniejsi i rzucać nas Polaków na pożarcie Lwom w technologicznych Koloseum. Skąd takie przypuszczenia? Proszę spojrzeć na niektóre agresywniejsze wiary Afrykańskie. Pomijają to, że bez Chrystusa moglibyśmy być nadal poganami, którzy modlą się do słońca? Co z księżmi zesłanymi na Syberię? Czy nasz monarhistyczny sojusznika chce za wszelką cenę Romanowów? Czy tylko rzucacie zwykłymi oskarżeniami? Czy próba ratowania cywilii od kolejnego poznańskiego pogromu i krytyka jednego podpunktu partii jest ciągłym straszenie boogymenem? Pominę także to, że na papieża Piusa XII polowało gestapo i ss bo był wmieszany w zamach na Hitlera. Czy populizm jest zły? Czy to, że nie służymy małej ilości osób i nie praktykujemy elitaryzmu tylko pomagamy każdemu członkowi narodu jest złe? Czy nawracanie pogan, którzy najeżdżali, gw**ciły i grabiły inne narody jest złe? Pańscy pogańscy Słowianie, Bałtowie, Połabianie i jeszcze kilka dziesiąt innych kultów mordowali w imię wiary. Robili to z okrucieństwem. Chrześcijanie musieli się też bronić by nie zniknąć. Pomijacie także, że ten człowiek, którego kultywujemy czyli Karolę Wojtyłę pokrzepiał naród Polski kiedy komunizm uciskał każdego. Żaden człowiek nie jest święty w tym kapłani, ale nasz pan rozumie to i przebaczam nam. Perun za to najchętniej Pana by już zabił bo pan najprawdopodobniej nie zabił żadnego innowiercę. PULiK rozumie także problem korupcji w Kościele i dlatego chcę nałożyć podatek na Kościół i zaostrzyć prawa szczególnie te związane z pedofilią. Mogę rzec na koniec, że KSW to partia ignorancka i bardzo pesymistyczne. Patrzą tylko na wady i wyolbrzymiają je. Pomijają także pozytywne części różnych czynników by lepiej posłużyć się swą retoryką. Pomijają, że Białą Partia wpadła także na pomysł techno polis, które ma wywyższać Polskę nad inne narody i krytykują tylko monarchizm. Po prostu są smutnym ludźmi! Trzeba im pomóc bracia! Pocieszyć i pokazać, że życie ma wiele kolorów nie tylko czarny i szary. Pokazać, że prymitywizm nie jest zbyt mądrą ideą a tolerancja religijna, którą głosi Kościoł może ogarnąć nawet kult Peruna. Jeśli Kościół nie będzie atakowany to Kościoł nie będzie się bronić bo po co robić to w czasach pokoju? Ogłaszamy także wojnę informacyjną i oprócz wielu wieców będziemy uczestniczyć w internecie. Dlatego też zakładamy kanał na YouTube by w sposób humorystyczny porozmawiać z naszymi przeciwnikami.

Avatar Kobza
// ej ale Duda nie obiecywał Polakom stu milionów

Avatar Kobza
W Warszawie odbył się kongres wyborczy, w którym wzięły udział osoby takie jak Waldemar Pawlak, Janusz Piechociński, Jarosław Kalinowski, Danuta Hojarska, Sławomir Izdebski, Zdzisław Podkański, Janusz Wojciechowski, Krzysztof Filipek, Lech Kuropatwiński i wielu innych polityków PSL, Samoobrony i PiS - u. Mówili oni o tym, że nie wolno w tym trudnym czasie robić agresywnej kampanii wyborczej, a rozmawiać z Polakami i obiecali, że odwiedzą każdą gminę w Polsce by dowiedzieć się czego od władz oczekują Polacy. // Żebyście się nie czepiali mówię, że PSL ma swoich członków w 90% gmin i 35% wsi, więc nie powinno być to trudne, zwłaszcza jeśli zaangażują się w to jeszcze członkowie mniejszych ugrupowań

Avatar GrandAutismo
//Może od razu damy Ci władzę Kobza? Trochę uważam to za niesprawiedliwe, że reszta partii w tym ja musi budować retorykę od podstaw a ty wjeżdżasz, że PSL ma duże poparcie od tak.

Avatar Kobza
// czej jakie poparcie? Ja mówiłem o strukturach, a poparcie zdaje się od początku wszyscy mają takie same. Struktury to po prostu członkowie

Avatar GrandAutismo
//Tylko, że ja te struktury zdobywałem dzięki marszom Zdobywałem członków itp. Reszta organizacji pewnie ma podobnie w innych sprawach. Uważam to za niesprawiedliwe, że ty możesz bez problemu łazić po całej Polsce bez problemu i nie ogranicza cię logiką jak u mnie, że nie można być w Wadowicach i Gdańsku jednocześnie przy pomocy jedynie 500 ludzi :V Nie wiem jakie mam struktury i jak rozmieszczone.

Avatar Kobza
// Po pierwsze powiedziałem już zresztą dlaczego tak jest, a po drugie skoro Ty tak od razu możesz organizować wielkie marsze jak przed II wojną z mundurami, obstawą itp., to nie wiem czemu ja nie mogę przychodzić bezpośrednio do wyborców. To są dwie różne taktyki wyborcze i tylko wybory pokażą, która skuteczniejsza.

Avatar GrandAutismo
//500 ludzi w całej Polsce (gdzie na początku miałem 200) < 90% ludzi w każdej gminie i 35% w każdej wsi.

Avatar Kobza
// i od tych 500 ludzi pieniądze na to wszystko? I nie 90% w gminie, a w 90% gmin oraz nie 35% w każdej wsi tylko na 35% wsi. 90% partyjniaków w każdej gminie to nawet za komuny nie było. Jeśli można grać formacjami narodowo - technicznymi to myślę, że licznymi również. Ja nie chcę się czepiać dużych, obstawionych manifestacji ze sztandarami, mundurami i innymi bajerami to nie czepiać się mojego wychodzenia do ludzi

Avatar GrandAutismo
//Te "mundury" to zwykłe koszule z opaskami. Jaki to wysiłek zamówić hurtowo ileś tam koszul? Ba! W domach też da się znaleźć koszule.
PULiK
Chcielibyśmy zaproponować policji pomoc naszych zielonych koszul by łatwiej ustabilizować sytuację w miastach i na wsi. Od razu mówimy i uprzedzamy, że będziemy pilnować by żaden członek koszul nie wyrządził znaczącej krzywdy jeśli nie został wcześniej zaatakowany. Proponujemy także utworzenie prowizorycznych szpitali polowych by móc uratować ludzi, którzy ponieśli duże obrażenia w trakcie walk. Mówimy, że na początku nie będą liczne i będziemy próbowali zaktywizować lekarzy w partii oraz nasz elektorat związany z medycyną. Sami członkowie podczas marszu nie będą wykorzystywać przemocy jeśli przemoc nie będzie użyta wobec nich. Będą próbowali rozdzielać bójki uliczne, sprzątać ulicę itp. Jeśli się uda to spróbujemy także sformować prowizoryczne formacja Ochotniczej Straży Pożarnej. Robimy taką ów akcję gdyż nie zamierzamy w najbliższej przyszłości robić marszów a chcemy także pomóc Polsce.

Avatar samex
Właściciel
//dobra jutro nowa tura. szykujcie się na krew...

Avatar GrandAutismo
//Czy policja zaakceptuje moją pomoc?

Avatar samex
Właściciel
//dowiesz się jutro...

Avatar MemicznyJanusz
L-KAS
W wielu polskich miastach i miasteczkach miały dziś miejsce dziwne sceny: na głównych ulicach i placach pojawili się kolorowo ubrani ludzie z przywieszonymi plakietkami na których pisało m.in. "Galopująca korupcja" czy "Rozwijające się bezrobocie". Chwilę po nich za nimi pojawili się inni, przebrani za policjantów (przebrani - pojęcie względne bo zakładali na siebie niebieskie balony mające imitować światła, używali rurek od ręczników papierowych jako pałki i flamastrami mieli wypisane "Policja" na kamizelkach odblaskowych), którzy następnie zaczęli gonić i łapać tych pierwszych.

Następnego dnia w tygodniku "TAK" i w internecie ukazał się artykuł chwalący działania polskiej Policji, która według autorów powstrzymała korupcję i bezrobocie.

Avatar Lutherek
Warszawa-Śródmieście
Wielki Marsz Prawicowy
Marsz został zorganizowany przez dość radykalny ruch prawicowy - Ruch Ojczyźniany. Marsz byl planowany długo przed uznaniem go za legalny. W demonstracji uczestniczą m. in prawicowi post-kukizowcy, byli członkowie LPR, RN, byli członkowie Skutecznych Liroya, "Jakubiacy", Pobudki Grzegorza Brauna, fundacje pro-life, a także narodowi katolicy itp.. Z bardziej znanych osób byli również wyżej wspomniani: Grzegorz Braun, Piotr Liroy-Marzec, Marek Jakubiak, Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, czy też Adrian Kaczmarkiewicz. Marsz udaje się w stronę Krakowskiego Przedmieścia.

Avatar introman
Dziś doszło do kolejnej pikiety PP. Tym razem miała ona miejsce we Wrocławiu na Rynku. Zgromadziło się na niej nieco więcej osób niż w Lublinie, bo ok. 450. Przeważali młodzi, choć procentowy udział osób w średnim wieku i starszych, był już dużo większy niż wczoraj. Wolontariusze PP rozdawali uczestnikom chorągiewki z flagami Polski, UE, a także ulotki z napisami: "Postęp, ale i stabilność - to my", "Otwarcie na świat - to my", "Nowoczesne szkoły - to my", "Silna Polska w Europie - to my" itp. O 17:00, na pikiecie pojawił się Zygfryd Fal i zaczął przemowę:


Polki i Polacy!

Spotykamy się po raz kolejny. Bardzo cieszy mnie, że coraz więcej osób dołącza do nas. Dzisiaj pobiliśmy rekord. Oby tak dalej! Pokażmy, że jesteśmy silni! Że chcemy działać i działamy! Tak, żeby cała Polska widziała, że jest alternatywa dla zamknięcia się państwa na Europę i świat! Od tego właśnie chciałbym dzisiaj zacząć. No właśnie - jak to jest z tą Europą, z tą globalizacją? Dlaczego wzmacnianie naszych więzi z europejskimi krajami jest dla nas korzystne? A może się mylę - ot gadam głupoty, bo najlepszy byłby dla nas izolacjonizm i eurosceptyzm, tak jak to proponuje niemal każda partia na naszej obecnej, podniszczonej scenie politycznej? Co o tym myślicie? Uważacie pewnie, że mówię jak szaleniec. W rzeczy samej - tylko szaleniec nie dostrzega korzyści, które płyną dla Polski z naszych kontaktów z Europą i światem.

Zacznijmy jednak od początku - przenikanie się kultur to proces całkowicie naturalny w historii ludzkości. Przecież już w starożytności ludzie podróżowali, migrowali. Podobnie było w średniowieczu, kiedy to dochodziło do intensywnych kontaktów kultury europejskiej z arabską. Po wielkich odkryciach geograficznych, proces ten znacznie przyspieszył. Świat europejski poznawał kultury orientalne, afrykańskie. Polska była krajem wielonarodowościowym, prowadzącym intensywną wymianę handlową z różnymi krajami, zawiązującym różne sojusze. Wiek XX dał nam rozpowszechnienie się podróży, dzięki czemu coraz więcej ludzi mogło poszerzać swoje horyzonty. Dzisiaj procesy globalizacji są widoczne jak nigdy wcześniej - nie jest niczym zaskakującym spotkać Francuza tutaj we Wrocławiu czy Polaka w Bukareszcie. My coraz więcej uczymy się języków, mamy coraz więcej przyjaciół spoza Polski, coraz częściej jeździmy na wakacje zagraniczne - po prostu coraz więcej kontaktujemy się ze światem. Nie zrozumcie mnie źle, ja wcale nie nawołuję do kosmopolityzmu, ponieważ o swoich korzeniach należy pamiętać. Roślina bez korzeni nie ma szans na przetrwanie. Chcę jednak uświadomić wam, że coraz bardziej angażujemy się w procesy globalizacyjne. Walka z globalizacją jest tak bezskuteczna jak walka z wiatrakami. Jeżeli ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem globalizacji to niech wyrzuci swojego smartfona wyprodukowanego w Chinach, zezłomuje niemiecki samochód, zapomni języka angielskiego, przestanie kupować w portugalskiej Biedronce i już nigdy nie rusza się poza granice Polski. Albo lepiej - niech przeprowadzi się do Korei Północnej i doświadczy błogosławieństwa życia w państwie izolującym się od innych państw!

Kochani! Młode pokolenia należy uczyć, jak żyć we współczesnym świecie postępujących kontaktów międzynarodowych i wielokulturowości. System edukacji należy unowocześnić, aby odpowiadał on na potrzeby rzeczywistości. Jakie konkretnie zmiany proponujemy? Otóż chcemy położyć większy nacisk na języki obce. Młody Polak Europejczyk, bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego, ma bardzo utrudniony start życiowy. Pomyślcie tylko, o ile szersze można mieć horyzonty, gdy włada się biegle angielskim, jest się w stanie czytać zagraniczną książkę, artykuł. Ilu nowych, ciekawych ludzi, można poznać! Ile krajów odwiedzić! Tak, dwujęzyczność w dzisiejszym świecie to bezcenny skarb, który powoli staje się standardem. Dlatego w szkołach będzie uczony drugi język obcy. Tak, wiem, może się wydawać, że obiecuję wam coś, co już funkcjonuje w naszym systemie szkolnictwa. Ale my ulepszymy lekcje języka! Uczniowie będą nie tylko wkuwać listy słówek i robić zadania gramatyczne, ponieważ położymy nacisk na mówienie i umiejętność słuchania, tak by nie hodować absolwentów, którzy po 12 latach nauki angielskiego mają potężną barierę przed mówieniem. Ponadto, nasi samorządowcy zadbają o to, by szkoły organizowały więcej wymian międzynarodowych. Powołamy też do istnienia nowy przedmiot szkolny, na którym uczniowie będą uczyli się jak rozpoznać fake news. Młodzi Polacy będą wchodzili w dorosłość z konkretnymi umiejętnościami, a także będą wyposażeni w postawy takie jak: tolerancja, ciekawość świata, otwartość, chęć samodoskonalenia się.

Na koniec chciałbym powrócić na chwilę do tematu, który wiele razy już przerabiałem, ale muszę wspomnieć o nim jeszcze raz, ponieważ naród musi jasno znać nasze intencje: nie popieraliśmy, nie popieramy i nigdy nie będziemy popierać pacyfikowania pokojowych demonstracji przez Policję ani wojsko. Powtarzam po raz drugi: nie popieraliśmy, nie popieramy i nigdy nie będziemy popierać pacyfikowania pokojowych demonstracji przez Policję ani wojsko. Kim jednak jest osoba wszczynająca bójkę jak nie przestępcą, którego trzeba ukarać? Nie krwawo spacyfikować, ale ukarać. A jeżeli w kraju mamy takich ludzi kilka tysięcy, czy to oznacza, że mamy zmienić nagle politykę i pozwolić im lać się na ulicy? Czy tak ma wyglądać naprawa kraju? Tak należy przyciągać do nas rzesze rodaków, które wyjechały? Jeżeli ktoś wszczyna bójkę, bitkę na ulicy, to nie jest on żadnym przeciwnikiem politycznym ani niewinnym cywilem, ale przestępcą, i należy go powstrzymać. Od tego jest Policja, a jeżeli Policja nie będzie dawała rady, to wojsko. Nie ma na razie konieczności żeby wysyłać wojska, ale nie wiemy przecież jakie są zamiary bojówek. Jeżeli przyjdzie im do głowy zająć całe miasto i terroryzować ludność to mamy powstrzymać się od interwencji? Nie zamierzam natomiast wysyłać ani Policji, ani wojska na pokojowe demonstracje moich politycznych oponentów. Zrozumcie to wreszcie i przestańcie panikować.


Po zakończonej przemowie, Zygfryd Fal zaczął robić sobie zdjęcia z uczestnikami pikiety. Ponadto, ze względu na upały, zdecydował on zamówić na miejsce pikiety wodę pitną, by uczestnicy nie mdleli z odwodnienia.

Avatar Lutherek
//w sumie, mój izolacjonizm ogranicza się do tego, że moje RO stawia na pierwszym miejscu Polaków, i niezbyt obchodzi ich jakiś Timor Wschodni, czy inne Belize//
introman, masz tutaj discorda igraszek - discord.gg/dQJDuk8

Avatar introman
//Tak, ale izolacjonizm, eurosceptyzm, i/lub antyglobalizm ma w swoich postulatach jakieś 99% partii, i ich interpretacja izolacjonizmu może być nieco "szersza" od Twojej. Dzięki za link//

Avatar GrandAutismo
PULiK
I kolejny filmik na kanale Dresslera. Czemu? No cóż. Koszule czekają na odpowiedź policji a Dressler też nie chce ich wymęczać. Filmik ma być poświęcony dwóm rzeczom. W tle leciała następująca muzyczka kiedy to intro z dumny nagłówkiem: Polityk opowiada wchodził na ekran komputerów. Intro wzorowane na starszych programach telewizyjnych. Muzyczka nadal leciała kiedy Dressler zaczynał mowę w ładnym estetycznym biurze z białym fotelem i stolikiem na którym leżał kubek z kawą.


Witam państwa! Chcielibyśmy dziś omówić dwie rzeczy. PSL-Samoobronę, która zaprosiła do siebie członków najbardziej skorumpownej partii w Polsce. Oraz to czy izolacjonizm jest zły. Zacznijmy od tej drugiej informacji. Czy izolacjonizm przynajmniej w naszym wydaniu jest zły? Jak napisaliśmy w swojej ideologii. Chcemy się przestać interesować w głównej tym co się dzieje w Palestynie bądź w Indonezji czy innym odległym kraju i skupić się na naszym ojczystym regionie. Uważają, że chcemy poświęcić się izolacjonizmowi i być na dyspozycji Polaków. Pan Zygfryd także wspomina o wymianie między światem Arabskim a Europejskim. Jest tylko jedna kwestia. Przez większość czasu nasze kontakty ograniczały się do Imperium Osmańskiego (lub innych członków tejże grupy etnicznej np. Tatarów albo z innej beczki Mongołów, którzy mimo swej krwiożerczości na swych ziemiach także promowali tolerancję) czyli teraźniejszych Turków. Turcy w przeszłości byli tolerancyjni na inne religie i kultury. Praktykowali oni taktykę: Płacisz podatki możesz wierzyć w co chcesz. I tak było do zmierzchu ich imperium kiedy stali się agresywniejsi. Więc nie. Nie mieliśmy styczności z Arabami tylko Turkami. Eurosceptyzm u nas polega na próbie wywarcia większej roli Polski w EU by nie służyła tylko świadkowi zachodniemu. Pochwalamy ustawy typu np.Wywarcia presji na handlowcach by przestali sprzedawać krajom wschodnim gorszą jakość jedzenia. To pochwalamy. Jednakże nie pochwalamy zmian, które uniemożliwiają Polskim firmom działania zagranicą np. Orlen musiał zmienić w Niemczech nazwę na Star bo postępowi i globalistyczni Niemcy nie chcieli kupować od nas paliwa. Lub utrudnianie Polskim przewoźnikom ciężarowym z Polski pracy na zachodzie. Nasz Eurosceptyzm także proponuje wiążące dla rządu referendum, w którym Polacy się opowiedzą za byciem w unii a POLEXITEm. To ma być wola ludu czy chcą być w Unii czy nie. Nie grubych panów w garniturkach. Nasz Eurosceptyzm oraz Izolacjonizm polega głównie na pomocy Polakom. My proponujemy globalizację, która ma ograniczenia prędkości. Bo światowy rząd ludzkości na dłuższą przyszłość będzie opłacać się Polakom.. Rzecz w tym, że Konfucjonizm Azjatycki oraz SKRAJNY Islam w Arabii uniemożliwia nam to. Oprócz tych dwóch rzeczy każdy rząd światowy musiałby nauczyć mieszkańców afryki dobrej uprawy gleby oraz innych działań, które mają pomóc by nie głodowali. Bo nie opłaca się tam wysyłać żywności czy jedzenia. Jeśli rządy chciałby zaradzić temu zjawisku musieliby podjąć taktykę: Daj człowiekowi rybę a on zje ją i tylko jeden dzień nie będzie głodny. Daj człowiekowi wędkę a naje się do syta do końca swych dni. Jednakże na razie Niemcy oraz Francuzi zamiast pomóc swym rodowitym mieszkańcom wolą ściągać imigrantów, którzy mają zastąpić Niemców i Francuzów. Jesteśmy za globalizacją, ale Globalizacją wolną by świat nie oszalał. Chcielibyśmy też skrytykować pomysł by dodać uczniom kolejny przedmiot, który będzie skupiał się wyłącznie na umiejętności wynajdywania Fake Newsów. Pomysł dobry! Jak najbardziej, ale może zamiast zwiększania wagi plecaków oraz dodawania kolejnych godzin do planu lekcji może byśmy to przyłączyli do WOSu? Wymiany też nam się podobają bo także chcemy zbudować tolerancyjne społeczeństwo. Po prostu. Krytykujemy globalizm za wszelką cenę i tyle. Reszta pomysłów partii nam się podoba. Chcielibyśmy także przeprosić pana Zygfryda, ale pan Fortunat, który przemawiał w Gdańsku nie miał zbyt dobrego dnia na scenie, więc był trochę roztargniony i zdenerwowany. Teraz druga sprawa. Krótko i zwięźle. PSL-Samoobrona. Ostatnio razem z politykami PiSu krytykowali agresywne kampanie. Nie mamy na razie nic do nich oprócz tego, że CBA naszym zdaniem powinno zbadać każdą partię w tym państwie. W tym naszą. Nie chcemy mówić, że PSL jest skorumpowane, ale dla pewności, że te zbłąkane owieczki, które przypałętały się do starego i poczciwego PSL-owskiego bacy nie są wilkami w przebraniu. No to jak obiecałem państwu. Krótko i zwięźle. Żegnam i do następnego razu. Ciao.

Avatar GrandAutismo
//Ja też wolę izolacjonizm skupiający się na polakach :v

Avatar MemicznyJanusz
L-KAS
Tymczasem, na Placu Defilad miała miejsce dość... kuriozalna sytuacja.
Na schodach do Pałacu Kultury i Nauki spotkało się dwóch przebranych członków L-KAS - jeden za pana Dresslera, a drugi za pana Fala. Mężczyźni rozpoczęli najpierw udawaną debatę na temat średniej długości penisa elektoratu ich partii. Po 10 minutach debaty, "pan Dressler" zaproponował pojedynek na śmierć i życie, aby obronić swoje racje, po czym wyjął zza pleców piankowy miecz. Na te słowa "pan Fal" wyciągnął z kieszeni gumowego penisa, po czym rozpoczął się pojedynek. Po kilku minutach szaleńczej walki na Placu Defilad pojawiła się grupa prawie 40 innych ludzi, 20 przebranych w niebiesko-żółte stroje, a reszta z przywiązanymi do głów literami "PP" z balonów. Ludzie Ci również zaczęli walczyć, używając takich samych akcesoriów jak ich "liderzy". Po 30 minutach brutalnej bitwy zdarzenie rozpędziła policja, wezwana przez przypadkowych przechodniów, a "liderzy" zostali wylegitymowani oraz odstawieni do Izby Wytrzeźwień na dalsze badania.

Po kilku godzinach w internecie pojawił się filmik z zajścia, będący parodią serialu Bogusława Wołoszańskiego, opisujący dokładnie dzieje bitwy.

Avatar Kobza
PSL - Samoobrona
Waldemar Pawlak, Lech Kuropatwiński, Janusz Piechociński, Sławomir Izdebski, Jarosław Kalinowski, Janusz Wojciechowski, Zdzisław Podkański, Zbigniew Kuźmiuk i Krzysztof Hetman zorganizowali dziś konferencję prasową, na której przewodniczący Pan Waldek Pawlak zabrał głos o pewnych pretensjach PULiK - u o posiadanie byłych PiS - owców.
Odpowiadamy tak - był okres w latach 2003-09, kiedy mieliśmy wielkie problemy finansowe, kadrowe i spadało nam poparcie, a wielu naszych znanych polityków (w tym nawet nasz prezes, po którym władzę w partii przejąłem ja) przeszło do konkurencji, do PiS - u - spojrzał się przy tym z widocznym wyrzutem na Wojciechowskiego, Podkańskiego i Kuźmiuka - większość komentatorów mówiła, że PSL lada moment czeka rozpad, którego zresztą doświadczyliśmy kiedy 3 z naszych 4 europarlamentarzystów opuściło partię i założyło Stronnictwo Piast - tu równie wymownie spojrzał się na trójkę dawnych ,,uchodźców" z PSL - nie ukrywam, w partii nadal nie do końca wybaczyliśmy tym ludziom, ale ze względu na ciężko sytuację w kraju, a także rzeczywiście dla nas korzystny rozpad głównego konkurenta w postaci PiS postanowiliśmy dać ostatnią szansę ,,marnotrawnym synom" i dlatego byli politycy PSL i Samoobrony, którzy przeszli do PiS, a teraz nawrócili się znów na ludową drogę znajdą się na listach do Sejmu

Avatar GrandAutismo
PULiK
Skomentował Adolf Hrynkiewicz na tweeterze.
Tylko czy to jest rozważne? Nawet jeśli są ludowami to my na pańskim miejscu nie ryzykowałbym straty poparcia tym, że ufamy ludziom, którzy MOGLI brać udział w korupcji i destabilizacji Polski. To jednak wasz wybór i go uszanujemy.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar samex
Właściciel: samex
Grupa posiada 235 postów, 9 tematów i 11 członków

Opcje grupy Samexowe Pol...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Samexowe Polityczne Igraszki!