Andriej Chabarow

Avatar CarskiMonarchista
Właściciel
Idziesz wzdłuż peronu wojskowego obserwójąc maszynę, której niedługo będziesz częścią. Bo jak inżynier dotyka pierwszy raz maszyny, którą wie, że będzie niejednokrotnie reperował, czuję, że podczas swej służby będą stanowić właśnie jedność. Czterowagonowy pociąg pancerny z parowozem opancerzonym typu O lśnił świeżutką farbą i z czarnym dwógłowym orłem wymalowanym po bokach. Dwa wagony pancerni załogowe po środku, otoczone z dwóch stron działami, jednym altyreryjskim, i jednym obrotowym. Masa i rozmiar machiny, zaprojektowanej przez największych inżynierów imperium, od których kiedyś pobierałeś nauki, zostały obliczone tak, aby nawet pod wpływem bezpośredniej eksplozji z burty pojazdu, nie miał prawa wypaść z torów. Jeszcze nie nadano mu nazwy. Wasza załoga dopiero na mu ją wy rać. A póki co, oprócz ciebie tylko parę osób szwęda się po peronie. Przyszedłeś chyba za wcześnie. Co robisz?

Avatar CheekiBreekiPL
Tak jak to regulamin nakazuje, oczekiwać na dalsze rozkazy od tutejszego oficera, którego to właśnie trzeba poszukać... albo po prostu spytać się "kolegów" po fachu co tam nowego w świecie się dzieje. Andriej decyduje się na spytanie się któregoś z inżynierów o jakieś najświeższe wiadomości na temat ich operacji.

Avatar CarskiMonarchista
Właściciel
- A Nie za dużo mamy do roboty... znaczy tak to wygląda na papierze. Mamy pojechać za armią syberyjską i zabezpieczyć Mandżurski odcinek torów. Mamy się nie narażać, bo to jest dopiero chrzest bojowy tej maszyny. - Rzekł Ziornyj, główny motoriczy do ciebie.

Avatar CheekiBreekiPL
-Poniobna... a wiemy w ogóle jaki arsenał jest zagnieżdżony w tym blaszanym cholerstwie ? Zgaduje pewnie, że przestarzałe polówki, no bo przecież Najjaśniejszy Pan nie sypnie kopiejkami, aby nasza armia ruszyła z kopyta i wstała na kolana... tak poza tym dzięki wielkie za nowiny.

Avatar CarskiMonarchista
Właściciel
- Nie ma za ci. No więv mamy działo obrotowe na wagonie pierwszym od parowozu. Najprawdopodobniej wycięte z jakiegoś przestarzałe pancerni ka parowego. Dalej dwa opancerzone wagony i tutaj cię zaskoczę, bo oto mamy nowiutkie prototypowe Maximy wz. 05! Wyobraź sobie, że teoretycznie one jeszcze nie istnieją, ale pierwsze modele trafiły do nas i dopiero w przyszłym roku startuję produkcja. Są wmątowane w siedziby strzeleckie. A na samym tyle, już zwykłe działo altyreryjskie 102 mm.

Avatar CheekiBreekiPL
- Ciekawe jak te karabiny maszynowe Maxima będą sprawnie działać... przecież wiesz jak nasz przemysł wygląda.

Avatar CarskiMonarchista
Właściciel
- Do przemysłu to ja się nie czepiam. Kiedy większość zachodniej broni zacina się po najmniejszym kontakcie z wilgocią i błotem, to nasze nie mają takich problemów. To porządne maszyny do zabijania. Problem jest z ilością.

Avatar CheekiBreekiPL
-Wiem wiem, tylko chodzi o to, że z naszym przemysłem to my karabiny to u Amierkańców musimy produkować. Dobra, ważniejsze jest to, aby zająć się tym złomem.

Avatar CarskiMonarchista
Właściciel
W tym momencie na peron przychodzi kolejna grupa ludzi. Jest to trzydziesto-osobowy pluton CKMistów co mają zająć w waginie stanowiska strzeleckie przy modelach testowych. Przed plutonem zmierza do was grupa oficerów, lepiej lub mniej lepiej ubranych.
Ten o twarzy eskimosa Wyciąga kartkę i czyta:
-Kolejno do 24 korpusu inżymierynego wystąp! Michaił Semenowicz Sroka, maszynista! Rodion Świdrygajłowicz Razumichin, pomocnik maszynisty! Andriej Pietrowicz Chabarow, konserwator i mechanik! Aleksandr Aleksandrowicz Aleksandrów, - prychną trochę ze śmiechu- pomocnik konserwatora i mechanika! Mikołaj Pawłowicz Ławrej, Wawżyn Pawłowicz Ławrej i Konstantyn Piotrowicz Łużyn, obsługa działa obrotowego! Wladymir Władysławowicz Zimowy, Izak Jakubowicz Blumstein, Onufry Bolesławowicz Skrzecki, obsługa działa altyreryjskiego! Zygmunt Wilhelmowicz von Zelt, amunicyjny! Powtarzam jeszcze raz, wystąp!

Avatar CheekiBreekiPL
Andriej Chabarow posłuchał rozkazu.

Avatar CarskiMonarchista
Właściciel
-Jestem podpułkownik Masahati Sachatowicz Marmieładow i jestem dowódcą zarówno was jak i plutonu CKMistów! Ma być to jazda próbną na tle bojowym, więc nie radzę wam się lepiej zapoznawać, bo to wszystko może pie**olnąć w każdej chwili. Nie musicie patrzeć także na oficerów z tyłu! Oni będą obserwować was. To oficerowie Ochrany! I nie potrzebne wm są te imiona! Wasze rodziny nie wiedzą o testach, a tak samo jak wy! Jeżeli ktokolwiek się wygląda, ten pójdzie z tymi panami miłymi z tyłu! Jeżeli testy się po wiodą i wrócimy z tego cało, to dostaniecie ekstrażołd i pozwolenie na kontakt z bliskimi! Na razie nikt o nas nie wie! Czy wyrozumiałem się jasno!?

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar CarskiMonarchista
Właściciel: CarskiMonarchista
Grupa posiada 182 postów, 24 tematów i 11 członków

Opcje grupy W Imię Cara!...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie W Imię Cara! (PBF)