[Propozycja]Rework systemu pisania

Avatar Marequel
Zastanawia mnie czy było by wykonalne przy jakimś sensownym nakładzie pracy kompletna refaktoryzacja zabezpieczeń systemu wprowadzania tekstu. (Tak próbuje brzmieć poważnie na siłe)
Myśle że przydało by sie zbudowanie od nowa całego systemu, nowe łatki są często ze sobą sprzeczne(np przy wysłaniu zaraz obok siebie 2 wiadomości na grupach wyświetla że odstęp musi wynosić 10s a po tych 10s wyświetla kolejny komunikat tym razem antyspamowy. Albo przez zabezpieczenia w komentarzach jeśli napisze sie długi komentarz i zapomni sie dodać zdjęcia to nie można z tym faktem zrobić już nic, bo zabezpieczenia nie pozwalają na usunięcie komentarza i dodanie go ponownie ze zdjęciem, a sam edytor nie pozwala na dodanie zdjęcia.
Zastanawia mnie czy macie może przypadkiem w planach coś takiego. Zbudowanie systemu pod kątem przyszłego łatania wydaje mi się potrzebne tej stronie

Avatar Koteczek_21
Za! Pomysł świetny, gdyż każdemu pewnie zdażyła taka sytuacja.

Avatar jejapl
Właściciel
Powinna być możliwość ponownego dodania tego samego komentarza, który się przed chwilą usunęło. Jak nie ma, to jest to błąd, którym się zaraz zajmiemy. Nie planujemy przepisywać od nowa systemu komentarzy, ale możemy ulepszać to co jest.

Edycja:
I już gotowe. Możecie skasować komentarz i za sekundę dodać go ponownie. Prosimy o zgłaszanie błędów w sposób mniej pokrętny.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar jejapl
Właściciel: jejapl
Grupa posiada 39317 postów, 2142 tematów i 1071 członków

Opcje grupy Jeja.pl - Op...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Jeja.pl - Opinie, sugestie, błędy