Dziennik Zadań

Avatar Chevalier22
Właściciel
Każdy z bohaterów, aby nie pogubić się w zawierusze panującej wewnątrz lochu, może zapisywać sobie aktualnie wykonywane zadania.

Avatar Ether
Benegar
PIERWSZY POZIOM LOCHÓW
>Świecący Czort (fluorescencyjny, psychoaktywny) narkotyk goblinów, magiczne serum.
>Żelazna Paproć, rozległa, sięgająca do kolan roślina o zdumiewająco twardych liściach (MOCNE OSTRZE!).
>Esencja Runicznego Golema. (Etherum) [krew z serca] "[...]mowa o energii w stanie ciekłym. Golemy zamieszkujące Etherum są zbudowane ze skał pochodzących od Źródła Many... Rdzenia. Są strażnikami Rdzenia. Musisz przeciąć jedną ze świecących żył many pokrywających ciało golema kiedy ten jeszcze "żyje". Nie możesz zrobić tego za mocno, gdyż wtedy cała energia zacznie tryskać, niczym przecięta tętnica ludzkiego ciała. Nie możesz też ciąć za płytko, gdyż wtedy pozostawisz tylko rysę na żyle many golema. Energia przelana do butelki i zamknięta korkiem powinna być bezpieczna i nadawać się do obróbki przez bardzo długi czas."

DRUGI POZIOM LOCHÓW
>Ogniste drzewa, które wyglądają jak potężne, płonące słupy, wypuszczają Ogniste Owoce. Karczmarz Czarnego feniksa zlecił mi zebranie pięciu. Jeśli wykonam misję, będę mógł liczyć na "niewielkie" przeceny.

CZWARTY POZIOM LOCHÓW
>Coś, co rośnie na Czwartym Poziomie(?)
>Żuwaczki/Łeb Króla Roju (zaklęcie usypiające) powinno zadziałać kiedy straci już ciało.
>Jeden płatek Krwiożerczej Rośliny rosnącej w sercu całego Poziomu
NAGRODA: receptura mutageniczną, która trwale zwiększa zdolności fizyczne.

Avatar wiewiur500kuba
Pierwszy poziom lochu

Henriette
Na pierwszym poziomie żyje coś, co jest czymś w rodzaju połączenia pająka, skorpiona, pustynnej solfugi i cholera wie jeszcze czego... To jeszcze nic. Te coś ma jakieś dziesięć metrów długości, a z ogonem drugie tyle. Strzela jadem, czymś w rodzaju paraliżującej sierści, jest silne i twarde jak cholera... Nie było jeszcze kogoś, kto byłby zarówno tak szybki i silny, aby sprawnie rozpieprzyć jej ten pancerzyk... Tak, jej. To królowa całego roju... Hehe, po lochu szlajają się dziesiątki, a może i setki jej mniejszych kopii, albo bardziej zróżnicowanych dzieci... Dostała nawet imię, Henriette... ~ Vladislaus

Avatar Angel_Kubixarius
Pierwszy Poziom Lochu na Insulaes

Tolloc
Magiczny metal ?
...Według niego, gdzieś na Pierwszym Poziomie lochu znajdowała się potężna, stara kuźnia. W niej to obrabiany miał być charakterystyczny, ciemnofioletowy, ostro świecący metal. Kowal potrzebował przynajmniej dziesięciu sztab tego materiału. Według jego informatorów był on lekki, dlatego transport nie sprawiłby aż tak dużej trudności. Za wykonanie zadania oferowałby wyrób z ów metalu oraz czterysta srebrnych monet. Tu zlecenie się kończyło. Świecący, fioletowy metal? Mógłby mieć właściwości magiczne...

-Przemyślenie Ai: Skoro ten metal jest lekki i prawdopodobnie magiczny, można, być może, nawet zrobić z tego chociaż część pancerza, który nie musiałby przeszkadzać w magii, a być może jeszcze coś ciekawego by do niej wniósł albo miał inne ciekawe właściwości.

Goldshmidt
Pamiątka po Ognistookim
Powiadają, że pierwszy poziom lochów jest bazą starożytnego, pradawnego kultu, który wyznaje pustkę, limbo. Członkami tegoż kultu nie są jednak ludzie, a ponoć byty przypominające demony. Na straży ich siedziby, w głębi pierwszego poziomu, stoi Ognistooki. Istota o czarnej skórze z pojedynczym, płonącym prawym okiem, odziany w białe i złote szaty. Jedną dłonią jest w stanie zatrzymać miecz dwuręczny wojownika, albo potężny krasnoludzki topór... Jego ciało pokryte jest czernią, co już powiedziałem. Jednak zdaje się być niestabilne, rozpadać się, płonąć niczym ogień. Gdybyś mogła przynieść mi fragment jego ciała, albo coś co do niego należy... Chciałbym zbadać jego strukturę. Z gołych dłoni tego czarnego bydlaka zginęły niezliczone rzesze śmiałków, którzy byli w stanie pokonać nawet Strażnika Całego Poziomu... W zamian dam ci pięćset monet. Dodatkowo dam ci kilka flakonów mikstury, po której wypiciu polepszysz swoje zdolności w magii uwodzenia... Może dorzucę ci jeszcze jedno magiczne akcesorium. Co ty na to?

Avatar ncraa
Hades

Główna misja:
Goldschmidt twierdzi, że jest w stanie mi pomóc, ale potrzebuje składników alchemicznych z lochu.


Avatar bulorwas
Alen akrum saamen deli. Eren War!

1. Parmin Duo. Indygo Flowa
Nibisk Flowa lif Parmin Duo, pik Flowa i alcha skad poten. Di Maggo ande Woii. Nago: Miki Woii (Iluu ni wiejm)

2. Parmin Duo. Sy`cr Zej Dżin
Zej mal Dżin lif Parmin Duo, mal fira spraj`t. Sy`cr da Piwee w Wodii zakot. Nago: Niza, 100 man saba i sow.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku