Chwilowe atencjuszostwo i sława na kontrowersji

Avatar Kobza
Właściciel
Obserwujemy obecnie wzrost ,,fejmu" pewnego użytkownika nazwanego od popularnego w Polsce dania obiadowego. Moim osobistym zdaniem bierze się on z chwalenia się swoimi (obrzydliwymi moim zdaniem) fetyszami. Sądzę, że niedługo się ta sława skończy, jak mało kto mówi obecnie o użytkowniku nazwanym po najlepszej w świecie czekoladzie. Lecz co robić by unikać takich sytuacji? Moim zdaniem powinno się ignorować tego typu zachowania i wtedy nikt tak nie będzie robił. Doskonałym tego przykładem jest pompek, raczej ignorowany i dzięki temu bez fejmu. Napiszcie swoje metody walki z takimi przypadkami.

Avatar oceanaus
Popieram, lecz czasami po prostu wkurza jak ktoś o takim czymś gada, bo tak czy siak komentarze to nie miejsce na to

Avatar JaToTen
Po pierwsze, to prosiłbym w tym temacie nie przytaczać żadnej konkretnej sytuacji, bo między innymi przez takie gadanie zaciekawienie, czy nawet wrogość do takich chwilowych fame-ów.
Właśnie ignorowanie tych sytuacji jest najlepszym rozwiązaniem, bo kiedy taki przypadek zauważy, że nikt nie zwraca na niego uwagi po prostu odpuści. Ewentualnie, w przypadku pojawiania się bardzo dużej ilości materiałów do tego nawiązujących, można zgłosić to jako spam.

Avatar Gekonnen
Moderator
Niestety z takimi ludźmi idą w parze ci którzy robią o nich memy

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Kobza
Właściciel: Kobza
Grupa posiada 450 postów, 38 tematów i 41 członków

Opcje grupy Zjednoczone ...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Zjednoczone Jeja.pl