Chat

Avatar Chevalier22
Właściciel
Temat służący do rozmów poza grą.

Avatar pan_hejter
Zmieniłem karte postaci.

Zmieniłem ultimate, osłabiłem nową magię dając jej poziom podstawowy, dodałem wadę.

Avatar Chevalier22
Właściciel
Czekam więc jedynie na zdolności.

Ta druga ścieżka magiczna zdaje się być... Albo mniejsza, w sumie chcę to zobaczyć, ciekawe to. No i ultimate na pierwszy rzut oka niezbyt się zmienił, ale powiedzmy, że jakoś sobie z tym poradzę >:V

Avatar pan_hejter
A co ja mam do tych zdolności POZAMAGICZMYCH dopisać?

Avatar Chevalier22
Właściciel
A nie mam pojęcia co. Zdolności fizyczne, może jakieś manualne. Nawet pisanie czy inne powszechne na nasze standardy zdolności, które nie były w pełni powszednie u ludzi w środku nowożytności. Wbrew pozorom - to nie jest normalny loch.

Avatar Degant321
Mam pytanko, gdzie miałbym dać zaklęcia takie jakby to powiedzieć użytkowe? np. Zaklęcie tworzące płomień nad końcem wybranego palca lub nad spodem dłoni. Płomień jest nieduży i głównie służy do zapalania pochodni itp. to mam to dać do magi czy Specjalnych?

Avatar Chevalier22
Właściciel
Sugeruję uwzględnienie tego w magii, jako rozwinięcie ścieżki magii ognia. Liczę, że tak czy siak zamierzałeś robić opis. Natomiast umiejętność specjalna jest jedna, taka wykorzystywana w sytuacji kryzysowej, np. kiedy podczas walki zaatakuje was cała horda przeciwników i należy jak najsprawniej oczyścić otaczający was teren.

Avatar Hadesares
Czuję się trochę niedoinformowany, gdzie znajde na przykład rodzaje ras, magii, wytworów leczniczych i tak dalej? I dziękuję za akceptację kandytatury

Avatar Chevalier22
Właściciel
W tej strefie chciałem dać graczom jak największą możliwą swobodę, a jedynym ograniczeniem miał być zdrowy rozsądek. Z tego też powodu rasa, którą wybiera grający powinna być choć trochę człowiekopodobna, bo taki dziesięciometrowy gigant albo mający gruby, chitynowy pancerz arachnid mogłyby wywołać lekki niepokój w mieście... Ah, zapraszam na serwer gry na Discordzie, rzuty kością (do których mamy bota) będą nieodłącznym elementem gry.

Avatar Chevalier22
Właściciel
Z góry informuję - nie będę aktywny przez najbliższy tydzień, co raczej użytkownicy aktywni na Discordzie powinni wiedzieć... Nie będę więc udzielał odpisów do początku następnego miesiąca, choć możliwe, że będę sprawdzał karty.

Avatar ncraa
To było wiodomo, że umrze.

Avatar ncraa
Prowadzić pbfy to trzeba umieć, Chevalier.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku