Konformizm przy ocenianiu materiałów na Jeja.pl

Avatar Kobza
Właściciel
Jak myślicie czy istnieje? Ja osobiście się z tym spotkałem kilka razy, i chociaż osoba ta nie ma już konta to nadal zdarzają się chyba przypadki oceniania materiałów dobrze, bo ma dużo w górę, a źle, bo ma dużo w dół nawet jak się go jeszcze nie przeczytało, jak się go nie rozumie czy nawet ma się sprzeczną opinię. Jak myślicie czy jest to rzeczywisty problem, a jeżeli tak to co można z nim zrobić?

Avatar Mordekk01
Aż smutno się patrzy jak nikt ci nie odpisał przez 3 dni więc ja to zrobię.
Moim zdaniem takie coś istnieje bo osobiście jak przeglądam jakieś materiały i najpierw spojrzę na ocenę to czasami jak np. jest zła to od razu nastawiam się że obrazek też jest zły i może przez to trochę negatywniej oceniam

Avatar JaToTen
To się dzieje nie tylko pod memami, a pod wszystkim. Ja osobiście prawie nigdy nie daje czerwonych, bo często mam obawy, że czegoś nie zrozumiałem, tak samo kiedy widzę, że obrazek ma dużo czerwonych to wstrzymuje się od dania czerwonej strzałki. Co można z tym zrobić? Może ukryć widoczność strzałek na jakieś pół godziny od dodania, chociaż nie wydaje mi się to dobrą decyzją.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Kobza
Właściciel: Kobza
Grupa posiada 450 postów, 38 tematów i 41 członków

Opcje grupy Zjednoczone ...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Zjednoczone Jeja.pl