Konflikt religijny na Jeja

Avatar Kobza
Właściciel
Od pewnego czasu mamy co jakiś czas spam ateistycznymi oraz chrześcijańskimi obrazkami w których nie ma nic śmiesznego, pod takim obrazkiem zawsze jest gównoburza gdzie argumenty wyglądają mniej więcej tak: ,, Gupi ksześćjańje buka ni ma hahaha zacofańcy" i ,,wy ateuhy gupie buk jes nie udowonici rze go ni ma to jes". Jak doprowadzić do tego aby te dyskusje, jeśli już mają być to by wyglądały bardziej kulturalnie oraz by tego typu nieśmiesznie i nic nie wnoszące obrazki nie powstawały?

Avatar Drakkar
Sądzę że bez radykalnych rozwiązań czyli mass banów się nic nie zmieni. A to nie jest dobry sposób na wszystko mimo że by w pewnym stopniu zadziałał. Ludzie zawsze lubią czuć się mądrzejsi od innych bo podnosi im to samoocenę i daje fałszywe poczucie kontroli nad sytuacją. Zawsze będzie ten konflikt tak jak zawsze będą spory o inne opinie np: Weeby i oglądający anime VS anty-anime, Polityka (która na szczęście nie dotarła na jeja i oby jak najdłużej), Normiki i "DankMemiarze" VS reszta.

Avatar Kobza
Właściciel
Polityka już jest na Jeja, ale jako jeden z nielicznych tematów tutaj ludzie potrafią na jej temat dyskutować kulturalnie i raczej starają Ci się wytłumaczyć dlaczego ich zdaniem Twoje poglądy są głupie i niewłaściwe, niż Cię za nie zjadą i wyśmieją, dosyć odmienne na tle religii, anime czy normizmu

Avatar Gekonnen
Moderator
Tutaj średnio jest o co walczyć ponieważ to w dużej mierze kwestia państwa

Avatar Drakkar
No ale jest więcej niż jedna strona w polityce więc będą różne opinie a co za tym idzie będą konflikt na tym tle większe czy mniejsze ale będą.

Avatar Gekonnen
Moderator
Na szczęście jak wspomniał Kobza, większość potrafi kulturalnie dyskutować . A idioci zawsze będą.

Avatar zyl15
Ja bym nie mieszał się w takie memy i po prostu je wdółgłosował bo walczyć z tym to jak walczyć z wiatrakami

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Kobza
Właściciel: Kobza
Grupa posiada 448 postów, 38 tematów i 40 członków

Opcje grupy Zjednoczone ...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Zjednoczone Jeja.pl