Anty-anime

Avatar Kobza
Właściciel
Mamy do czynienia z prężnym ruchem anty-anime na Jeja. Rozwija się on szybciej niż weeby, bo przeciętny użytkownik sfrustrowany spamem animowymi memami wyładuje się na losowym widzu anime. Problem jest tym większy, że porządni widzowie anime to jedna z bardziej twórczych grup na Jeja, a taki hejt tylko ich zniechęca. Jak myślicie co zrobić z tym problemem?

Avatar Drakkar
Wprowadzić więcej zrozumienia starać się na spokojnie wyjaśnić że:
A: Nie każdego śmieszy mem z anime które właśnie skończyłeś oglądać. Co nie znaczy że "Hurr Durr anime to gówno".
B: Czasem memy z anime mają swój moment tak jak ostatnio miał Goblin Slayer było kilka słabych ale było też sporo naprawdę zabawnych. To że nie lubisz anime nie znaczy że mem z jakiego nie może być zabawny.

Takie prawie uniwersalne odpowiedzi do obu stron konfliktu. Tak sądzę.

Avatar
Konto usunięte
Osobny dział by się przydał podobnie jak na inne tematy.Ale tylko jak ktoś zaproponował to to rzucił słowem weeb i wyszło to w oczach animców jako "tworzenie gett".

Avatar Drakkar
Sam jestem za pomysłem działów ale do tego nie dojdzie bo już jest miejsce na takie coś gdzie każdy może wyrażać swoje zdanie. Grupy.

Avatar Gekonnen
Moderator
Ale grupy oczywiście nie rozwiążą konfliktu bo weeby będą chciały aby widzieli TO wszyscy. Trzeba im to poprostu wytłumaczyć Ale nie słuchają.

Avatar Drakkar
Dlatego napisałem że sądzę że osobny dział był by dobrym rozwiązaniem ale nie dojdzie do tego bo gdyby anime dostało dział to czemu nie furry albo cokolwiek innego. Było by tylko więcej problemów. Ale jeśli dojdzie do tego że wbrew logice powstanie taki dział to banować za nie postowanie tam gdzie trzeba tak powiedzmy po dwóch ostrzeżeniach jak dasz do zwykłej poczekalni za trzecim razem *jeb* BanHammerem.

Avatar Gekonnen
Moderator
Docieramy tu do smutnej prawdy: nie można tylko banować i porządkować, trza zostawić swobodę jakąś bo powstanie jakaś " rewolucja" i tyle z porządku

Avatar zyl15
Myślę, że większość anty-animców bierze się stąd, że w 75% przypadków są to memy niezrozumiałe bo odnoszące się do jakiegoś odcinka danego serialu. Sfrustrowany jejak po prostu wyzywa autora od weebów, nic dziwnego, i tak nakręca się karuzela nienawiści. Jedyne co można zrobić to dodać do memów kategorię anime, o ile jej tam nie ma i zaostrzyć zasady robienia memów tego typu. Niestety, nie wyleczymy anty-anime, dopóki nie naprawimy anime, a ci od anime się nie poprawią dopóki mają powody do robienia na złość tym anty i koło się zamyka. Dodam że w całym wywodzie po obu stronach konfliktu stawiam tych agresywniejszych i bezmózgich, nie tych normalnych RIGCz'ów.

Avatar Gekonnen
Moderator
Kategoria ANIME, raczej nie zadziała bo wtedy będzie: gdzie kategoria Youtube? A co z memami ze star wars?!!

Avatar Kobza
Właściciel
Z tym, że przeciętny Jejak nie ma nic przeciwko memom ze Star Wars lub YouTube, ale już dużo osób nie przepada za anime.

Avatar Squbber
Anime nie lubię ale memy z nim są często zababwne

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku