Mangi 10/10

Avatar um_ok
Temat o anime był, ale ja jestem wrogiem anime, więc zakładam temat o mangach. 
Nie mam tu na myśli stricte mang które odmieniły wasze życie, ale chcę byście pisali tu o każdej którą choć trochę miło się wam czytało.
Jeśli można, to zapraszam także do dzielenia się manhwami, tymi chińskimi, oraz komiksami internetowymi^^

Avatar um_ok
Pozwólcie, że zacznę.

[color=#000000][size=2][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Manga którą, moim zdaniem, warto przeczytać. Mówię dokładniej o... Requiem of Rose King. Całość to dość dobry dramat historyczne-fantasy na podstawie opowieści Szekspira. Główny bohater to najmłodszy z książąt, jednak z niewiadomych powodów (oczywiście później się o nich dowiadujemy) własna matka go nienawidzi.[/font][/size][/color]
[color=#000000][size=2][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Gdy chłopak spotyka króla Anglii (który, lekko ujmując, jest niesamowitym pantoflarzem i najprawdopodobniej gejem) staje przed trudnym wyborem. Brnąć w dworskie spiski, czy też rzucić to wszystko i wraz ze swoim nowym kochanko-przyjacielem udać się na średniowieczną wieś. Tbh komedii nie ma tam wcale, jest tragedia, są zwroty akcji. Są postacie do kochania, ale są także te do nienawidzenia. I jeśli kiedykolwiek wyjdzie anime to rzucę wszystko by je obejrzeć.[/font][/size][/color]
[color=#000000][size=2][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Kreska także jest mocne 10/10 (imo) tak więc, polecam.[/font][/size][/color]
[color=#000000][size=2][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Przykładowa strona.[/font][/size][/color]

Avatar obeniksus
Czytać mangi/novelki zacząłem na początku roku więc nie mam zbyt wiele przeczytanych, ale jeśli miałbym wymienić która mi się najbardziej podobała to byłaby to novelka ,,Blask księżyca". W skrócie historia opowiada o chłopaku znudzonym życiem który przypadkowo wpadł w posiadanie ,,Przepisu na morderstwo" należącym do najpopularniejszej dziewczyny w szkole. Całość strasznie przypadła mi do gustu, Charakter głownego bohatera i bohaterki bardzo pasowały do ich relacji, a tajemnica i romans sprawiły że całość była jeszcze lepsza. Szkoda tylko, że jest to jednotomówka bo z chęcią przeczytałbym o dalszych losach bohaterów. Jest to tylko moje zdanie i każdy może je podważyć, ale mimo wszystko uważam że jest to najlepsza z mang/novelek jakie dotychczas przeczytałem.

Avatar Ziomeq121
Właściciel
Onani Master Kurosawa - jedna z najlepszych mang jakie  czytałem, psychologiczna, trzyma w napięciu, trochę dziwna, ale na pewno warta przeczytania.

Psyren - czytało mi się bardzo przyjemnie i w sumie mam nadzieję na ekranizację tej mangi. Oryginalna fabuła, coś nowego.

Gantz - klasyk, nie dla każdego, bardzo abstrakcyjna manga, momentami ciężka do czytania, ale mi osobiście bardzo się podobała. 

Onepunch man - czytam na bieżąco, nie będę opisywał bo chyba każdy zna

One piece - kolejny shonen klasyk, którego każdy powinien znać, przyjemnie się czyta bardzo

Noblesse - nie jest to stricte manga, ale oryginalny pomysł, dobrzy bohaterowie, elementy komedii, opowiada o tytułowym Noblesse, który wybudza się z kilkuset letniego snu.

Avatar um_ok
Jezu Noblesse <3
Uwielbiam tam wszystko. Od samych postaci (Rai i Frank to życie), aż po świetnie wyglądającą walkę, fabułę i niebanalnych antagonistów.

Avatar Tymek590
emmm
Yakitate!!! Japan - komedia o pieczeniu chleba

Avatar um_ok
Okej, to może od siebie dodam jeszcze, zapewne nielubiany przez was gatunek jakim jest yaoi. 
Manhua Here U Are to chwilowo moje odkrycie wśród komiksów. 
Kreska cudna, bohaterowie w sumie są niestereotypowi, fabuła ciekawie się rozkręca. 
Wolno, ale lubię takie. 
Kreska także jest powyżej średniej jakiejkolwiek (chwilowo avatara mam z tego gówna).
Jeśli ktoś przepada, albo chce się przekonać że nie taki diabeł straszny jak go malują (imo świetna rzecz do zaczęcia swojej przygody z yaoi) to polecam serdecznie.
Seksu jeszcze nie było, i raczej szybko nie będzie, więc każdy ma szansę zrezygnować. 
Przykładowa okładka.

Avatar millo
Berserk - prawdopodobnie najlepszy komiks jaki czytałem
Hunter x Hunter - świetny shounen
Homunculus - dziwnie intrygujące
Jojo - kolejny świetny shounen

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Ziomeq121
Właściciel: Ziomeq121
Grupa posiada 1883 postów, 75 tematów i 181 członków

Opcje grupy Manga i anime

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Manga i anime