wygląd mojej postaci

Avatar
Konto usunięte
witam. chciałbym aby ktoś mi narysował moją postać którą gram na pewnym PBF'ie

wymiar obrazu ma wynosić 550x700 pikseli

postać jest wysokim, lekko umięśnionym, łysym potworem, którego skóra jest odcienia jagodowego. ma on trójkątne ostre zęby, świecące się na biało oczy, dwie małe dziurki nad ustami które są jego nozdrzami, dwie dziurki na bokach jego głowy które są jego uszami, sześciopak, ostre pazury, ręce zarośnięte naroślą koloru śliwkowego która wygląda jak kamień, spodenki koloru orzechowego, futerał z gitarą który nosi jak ryba z tego obrazka Zdjęcie użytkownika Konto usunięte w temacie wygląd mojej postaci
tylko że pasek i futerał są czarne
oraz ma stopy słonia wielkości stóp człowieka 

proszę mi pisać jeżeli nie wyraziłem się jasno albo muszę podać więcej detali

Avatar
Konto usunięte
nie to że coś ale dlaczego potwór gra na gitarze? chce w ten sposób wyrazić swój smutek, emocje? czy dzieci w szkole naśmiewali się z niego że jest grubym cwelem? i dlatego teraz gra na gitarze ram pam pam? a może jego rodzice  chcieli  żeby gw**cił grabił i mordował a on chciał grać? w takim razie kto mu dał tą gitare? sprzedawca gitar potwur? dlaczego nazywamy go wogóle potworem?! czy rurzni sie od nas czyms?! on tylko ma wady genetyczne!!!!! czy wy ludzie nasmieacie sie z biednych ludzi z autyzmem?!!!!!! NIE!2';12112 dlaczego wienc mamy sie nasmiewac z fajnego jagodowego potworka muzykanta? to jest niedopuszczalne?!!1 on tylko spełnia swoje marzenia w roli muzyka!!!!!!!! a morze ma serce i emocje?! morze jest piękny w srodku! WY BYDLAKI JAK TAK MORZECIE!!!!!!!! nie pozdrawiam (:

Avatar
Konto usunięte
Nani?

Avatar DarkFlameMaster
A może poprostu używa gitary jako broni?
Ewentualnie jest ona związana ze wspomnieniami, gdy potwór był człowiekiem, dlatego po mutacji nie jest w stanie się jej pozbyć, bo ma do niej ogromny sentyment.

Avatar
Konto usunięte
ona jest pamiątką po jego ojcu

Avatar
Konto usunięte
czyli nikt go nie zrobi?

Avatar
Konto usunięte
hello darkness my old friend
i came to talk with you again

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar arek3000
Właściciel: arek3000
Grupa posiada 9820 postów, 1535 tematów i 725 członków

Opcje grupy Awatar Center

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Awatar Center