Obrazki z papieżem

Avatar Deprecha
14 maja, 23:43
Ciągle powracającym tematem jest kwestia obrazków z papieżem Janem Pawłem II. Przypomina to istną wojnę pomiędzy nami, użytkownikami a administracją. Zanim napiszę, dlaczego jest to tak bezsensowne wyjaśnijmy sobie jedną rzecz.
Wg najprostszej definicji „cenzopapy” to „szkalowanie papieża”. Błędem jest, żeby administracja tak dużego serwisu polegała na tak płytkiej ocenie sytuacji, toteż postaram się to tutaj trochę wyjaśnić. Pracę ułatwia mi fakt, że mądrzejsi i starsi ode mnie już się tym zajęli. Posłużę się tutaj gotowym objaśnieniem:
„(…) W szerszym znaczeniu cenzopapa jest memem, toposem internetowej społeczności, a nawet częścią kodu kulturowego coraz większej części polskiego społeczeństwa. Był i jest nadal motywem eksploatowanym przez młodszych Polaków dla odreagowania dezaprobaty bądź nawet frustracji wobec zjawiska wynoszenia na piedestał postaci Jana Pawła II w debacie i przestrzeni publicznej, lub po prostu dla żartu i pospolitego trollingu.”
Jak widać, cenzo to nie jest widzimisie jakiegoś zbuntowanego trylobita, lecz zjawisko kulturowe, które ma swoją przyczynę i cel. Jak można się dowiedzieć od każdego kulturoznawcy, kultura i sztuka od połowy XX wieku po czasy współczesne ma na celu szokować, prowokować, wyrażać i budzić emocję, pokazywać świat na nowo.
Pisaliśmy o cenzo już wielokrotnie i zawsze wracał ten sam argument – że robimy to na złość, żeby kogoś urazić, lub jesteśmy głupimi dzieciakami bez wyczucia. My jednak przekonujemy, że cenzopapy to coś, co można postrzegać jako każdy inny mem, bez zbędnego bólu dupy, który tak naprawdę mógłby wystąpić przy dosłownie każdym obrazku z głównej, gdyby tylko chcieć go traktować tak dosadnie jak robicie to właśnie w przypadku papieża. Odpuście swoją nieubłaganą argumentację choć na chwilę, tak żebyście mogli dostrzec to co my, „szkalownicy” mamy do powiedzenia i przyjrzeć się sprawie obiektywnie.
Oczywiście, niektórym użytkownikom mogą nie podobać i się memy z papieżem, podobnie zresztą jak każde inne. Strona powinna stawiać na różnorodność, dzięki temu zdobędzie nowych użytkowników, którzy potencjalnie mogą wnieść powiew świeżości w nasze szeregi a także sprawiłoby to, że konieczność banowania użytkowników występowałaby znacznie rzadziej. Pragnę zauważyć, że szkalownicy to w większości aktywne i doświadczone w memach osoby, które mocno przyczyniają się do budowania strony głównej. Trudno też zauważyć że zalegalizowanie cenzo znacznie zwiększyłoby liczbę obrazków na głównej, co jak sądzę spodobałoby się wszystkim. Jednocześnie zmniejszyłby się spam cenzo np. w komentarzach, który powstaje najczęściej w akcie buntu tudzież w celu droczenia się z Wami, adminami.
Jak widać, cenzpapy mają zarówno złe jak i dobre strony i głupotą jest niedostrzeganie żadnej z nich. Apelujemy do Was o powtórne przeanalizowanie kwestii i oferujemy swoją pomoc. Razem z pewnością wypracujemy satysfakcjonujące wszystkich rozwiązanie.
Avatar Kejdzej
14 maja, 23:47


Czas zacząć traktować memy z papieżem jak wszystkie inne memy. Te z dobrą oceną na główną, te słabe zwyczajnie znikają z poczekalni bez żadnego bana. Nic trudnego, korzyści dla obu stron. Większość z nich nikogo nie bulwersuje, a są zgłaszane tylko przez tych, którym mało odznaki "czujne oko" i cieszą się z każdego punktu, szukając pretekstu byle gdzie.
Avatar AquoZ32
14 maja, 23:51
przeciw
Avatar Ether
14 maja, 23:53
Przeciw. Papaj wielkim polakiem był, proszę nie skalować:
Avatar Deprecha
14 maja, 23:57
No tak, Ty se śmieszkujesz i przez takie zachowania administracja nie traktuje nas poważnie, zresztą nie ma co się temu dziwić. Może umówmy się, że w tym wątku jesteśmy grzeczni, a poszkalujemy sobie gdzieś indziej, ok?
Avatar Ether
15 maja, 00:03
*poskalujemy
Avatar Deprecha
15 maja, 00:04
Ok, byle nie tutaj
Avatar Ether
15 maja, 00:04
Czego Ty oczekujesz?
Memy z krwią nie przejdą - to zrozumiałe.
Memy nieprzetłumaczone albo nie nadające się przetłumaczyć - nie przejdą.
A papaj może ranić uczucia, tak jak niektóre gify - oczy.
Avatar Ether
15 maja, 00:20
All Correct, wybacz, wstrzymuję się od głosu czekając na odpowiedź Administracji.
Może dzięki temu uda przesunąć się granicę?
Avatar bulorwas
15 maja, 00:25
Memy z papajem są spoko, za
Avatar Ether
15 maja, 00:36
Avatar Kadzio
15 maja, 00:46
japoerdole blagam zajebcie sie
Avatar Ether
15 maja, 00:49
Robię to po trochu każdego dnia...
Avatar bulorwas
15 maja, 01:16
Avatar darcus
15 maja, 06:34
W pełni popieram. A jeśli nadal chcecie usuwać to z powodu "obrażania" uczuć, to ja proszę usuwać wszystkie materiały z anime, kotami i Dadudełem, bo one mnie obrażają.
Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej
15 maja, 06:45
Jak to mówi przysłowie Trylobity i krzesła głosu nie mają

A tak na serio to z czego kojarzę to cenzo przechodzi jeśli jest zabawne, a nie przedstawia sobą coś w stylu "PAPIEŻ R*CHA DZIECI XDDDDDDD NAJWIĘKSZY ZBRODNIARZ WOJENNY xD CZEMU SIĘ NIE ŚMIEJSZ >:CCC"

To, że nie jesteście zabawni to już nie winna admina :v
Avatar crimzon
15 maja, 07:57
Oj tak mocno za!!
Avatar mateox
15 maja, 09:46
Niech se będą są tak słabe, że i tak nie przejdą.
Avatar jejapl
Właściciel
15 maja, 09:48
Rozumiemy to, że każdy może mieć swoje zdanie na każdy temat, ale to nie jest kwestia ograniczania wolności słowa, tylko szacunku dla drugiego człowieka i jego wartości. Wizerunek Jana Pawła II dla dużej części społeczeństwa stanowi świętość, sam w sobie jest symbolem religijnym, a my musimy brać to pod uwagę tworząc serwis przeznaczony dla wszystkich, a nie tylko dla wybranej grupy. Pamiętajmy też, że jesteśmy serwisem rozrywkowym, a nie politycznym czy światopoglądowym. Podoba nam się, że dyskutujecie pod obrazkami na najróżniejsze tematy, ale jednocześnie dokładamy starań, by te debaty nie odbywały się czyimś kosztem. Wobec tego nie zgadzamy się, aby odreagowanie dezaprobaty dla wynoszenia na piedestał polskiego papieża polegało na ukazywaniu w niegodnym kontekście, a wręcz na mieszaniu z błotem jego osoby i porównywaniem JPII do najgorszych zbrodniarzy. Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę, że są w internecie miejsca, w których takie materiały są na porządku dziennym i tam też odsyłamy użytkowników, którzy z tych czy innych powodów nadal odczuwają potrzebę szkalowania papieża - my mimo wszystko chcemy pozostać neutralni w tej kwestii.

My (wbrew pozorom) też lubimy się pośmiać i bardzo lubimy czarny humor. Czasem wbicie szpileczki w jakąś osobę, grupę społeczną czy cały kraj poprzez bazowanie na stereotypach może okazać się autentycznie zabawne, o ile tylko posiada to jakiś umiar. W przypadku Jana Pawła II o żadnym umiarze nie ma mowy. Próbowaliśmy usuwać tylko memy jednoznacznie obraźliwe, ale pod niewinnym obrazkiem o kremówkach momentalnie rozpoczyna się w festiwal spamu, gdzie łagodniejsze materiały przeplatane są jawnym zarzucaniem pedofilii i porównywaniem papieża z Hitlerem. Wobec tego jedyną słuszną metodą wydało nam się całkowite odcięcie się od "cenzopap".

Dodatkowo, abstrahując od kulturowego uzasadnienia tego zjawiska, nie wydaje nam się, aby działania takie jak zaspamowanie memami z papieżem działu ubieranek było w jakikolwiek sposób zajęciem stanowiska w debacie publicznej, a nie zwykłym trollowaniem mającym na celu wzbudzenie jak największych kontrowersji. Nie umyka również naszej uwadze, że użytkownicy "słynący" z dodawania dużych ilości tych materiałów, często znani są albo tylko z tego, albo z bogatej historii banowania w ogóle. Nie pozwolimy, aby ktoś budował sobie na Jeja popularność na regularnym łamaniu regulaminu, a tak właśnie odbieramy uparte ignorowanie próśb i ciągłe dodawanie tych samych, nie oszukujmy się, kompletnie nieśmiesznych i obraźliwych obrazków z Janem Pawłem II.

Krótko mówiąc, Jeja to nie miejsce na tak agresywne łamanie tematów tabu. Tutaj nie śmiejemy się poprzez eksploatowanie tematów obarczonych silnym ładunkiem emocjonalnym. Czarny humor zawsze był, jest i będzie pojawiał się w dziale obrazków, ale zawsze w granicach rozsądku. Nie jesteśmy serwisem z hardkorowym humorem bez żadnych ograniczeń, nigdy nie chcieliśmy takim być i nie odpowiadamy za działania grupy użytkowników, którzy koniecznie chcą nas w taki serwis zmienić.
Avatar pan_hejter
15 maja, 09:49
Po pierwsze Deprecha Ty i ci twoj "Szkalownicy" mogą wypieprzać na wykop, bo tam jest miejsce takich ludzi jak wy, i wiem że wywołan tym słowem śmiech u niektórych ludzi(na ciebie patrze aquoz) Ale jesteście zwykłymi normikami

Po drugie fajnie, że przytaczasz słowa ludzi którzy mają jeszcze mniejsze pojęcie o internecie niż ty. Jedynie słownictwem nadrabiają ale na szczęście niektórzy ludzie są tak głupi, że tylko to im wystarcza

Po trzecie. Papież ma obrażać, miał obrażać o będzie obrażać. Już od swoich początków na kurahenie a potem na wypoku miał cytując "wku*wiać normików". I te memy ogólnie atakują w chrześcijan aby irytować ich.
Avatar Deprecha
15 maja, 12:53
Och, to samo mogę powiedzieć o memach z Żydami, muzułmanami, katolikami, homoseksualistami (dwie godziny później) i innymi. Czy ktokolwiek potrafi mi wyjaśnić, dlaczego szkalowanie papieża a szkalowaniem kogokolwiek innego?
Avatar AquoZ32
15 maja, 13:02
jejapl pisze:
Wizerunek Jana Pawła II dla dużej części społeczeństwa stanowi świętość, sam w sobie jest symbolem religijnym, a my musimy brać to pod uwagę tworząc serwis przeznaczony dla wszystkich, a nie tylko dla wybranej grupy.

deprecha ty to czytalas wgl
Avatar AquoZ32
15 maja, 13:11
pan_hejter pisze:
i wiem że wywołan tym słowem śmiech u niektórych ludzi(na ciebie patrze aquoz) Ale jesteście zwykłymi normikami

spoko masz moje blogoslawienstwo tutaj akurat bylo to potrzebne
Avatar brainiac
15 maja, 14:10, edytowano 15 maja, 14:13
Deprecha pisze:
Och, to samo mogę powiedzieć o memach z Żydami, muzułmanami, katolikami, homoseksualistami (dwie godziny później) i innymi. Czy ktokolwiek potrafi mi wyjaśnić, dlaczego szkalowanie papieża a szkalowaniem kogokolwiek innego?


Może coś mi umknęło, ale memów obrażających Żydów, muzułmanów, katolików czy homoseksualistów też na Jeja nie widuję. Jakieś stereotypy, że Żyd chciwy czy gej gejowy owszem, zdarzają się, ale tego się w ogóle nie da porównać z idiotycznymi hasłami jak JP2GMD, do tego wstawianych w tak niedorzecznej ilości.

Nie no, serio, nie da się uzasadnić publikowania na Jeja cenzopap. Dla mnie to w ogóle kretynizm, że socjolodzy próbują młodzież w tej kwestii usprawiedliwiać. W dupach Wam się poprzewracało i tyle. Wyrastacie na szarą masę, która żadnych wartości w życiu nie wyznaje i żadnych wartości nie potrafi uszanować, zwłaszcza cudzych.

Nie mam pojęcia, jak naprawdę wygląda biografia JP2, możliwe że taka krystaliczna nie jest, ale ta postać, podobnie jak Wałęsa, stała się polskim dziedzictwem narodowym, tworzy bardzo ważne elementy historii naszego kraju, z której możemy być dumni i którą możemy wysyłać w świat. Sranie do własnego gniazda rzeczywiście ostatnio jest w modzie, ale jak już musicie to robić, to róbcie to sobie gdzie indziej i nie wmawiajcie ludziom, że kieruje Wami cokolwiek innego niż chęć dowalenia osobom, dla których wizerunek Wojtyły rzeczywiście jest święty. A takich osób nie brakuje.

Są w internecie śmietniska, gdzie takie żałosne treści są tolerowane, więc tam też Was ze śmieciami kieruję - na śmietnisko. A Jeja zostawcie w spokoju.
Avatar
Konto usunięte
15 maja, 14:18
jejapl pisze:
Wizerunek Jana Pawła II dla dużej części społeczeństwa stanowi świętość, sam w sobie jest symbolem religijnym, a my musimy brać to pod uwagę tworząc serwis przeznaczony dla wszystkich, a nie tylko dla wybranej grupy.


Raczej wątpię, by dla społecności stworzonej głównie z ludzi w młodym wieku ktokolwiek uważał papieża za świętość. W końcu kult papieża powstał w gronie starszych ludzi tak naprawdę tylko dla tego, że był polakiem. Bardziej bym powiedział, że to wam zależy na wielbieniu tego kultu o czym świadczy między innymi ten obrazek zapodaj.net/01efbd3bbceac.jpg.html

Cenzopapy to tak naprawdę zwykłe memy do których macie ogromny wstręt przez bycie w tym kulcie. Banowanie użytkowników tylko dla tego, że wrzucą gdzieś mema konkretnej treści lub go lubią. Serio, wystarczy napisać ,,Jan Paweł 2 to najlepszy papież" i wrzucić jego zdjęcie, a wy skasujecie taki komentarz bo uznacie go za ,,prowokowanie hejtu".
Czy gdyby deprecha wrzuciła w te ubieranki jakiekolwiek inne memy to by dostała bana? No nie wydaje mi się. (Mimo wszystko nie popieram takiego zachowania)
Avatar brainiac
15 maja, 14:34
Quro1 pisze:
Raczej wątpię, by dla społecności stworzonej głównie z ludzi w młodym wieku ktokolwiek uważał papieża za świętość


No chyba przyznasz, że to, że Ty RACZEJ WĄTPISZ jest słabym wyznacznikiem tego, jak naprawdę się sprawy mają. Młody człowiek nie musi od razu oznaczać gimboateisty. Więcej Ci powiem - nie oznacza!

Jako przykład podałeś jakiś stary obrazek, sprzed ery cenzopap, kiedy wstawienie wizerunku papieża na stronę z memami nie oznaczało jeszcze spamu szkalowaniem w komentarzach. Zresztą widać po loginach wstawiających te "wychwalające" papieża obrazki, że to te same osoby, które wcześniej spamowały pedofilią i zbrodniarzem. Próbujecie coś udowodnić, kiedy prawda jest taka, że serwis z memami nie jest ani miejscem na treści antyreligijne, ani na pro-religijne. Jeśli na głównej nie ma obrazków z cytatami encyklik i prośbami o modlitwę za papieża Polaka, to nie powinno tam też być miejsca na hehe super śmiesznego papaja z Painta. No i nie ma, więc o co Wam ludzie chodzi?

Administracja wyraziła jasne stanowisko, że nie ma na tej stronie miejsca na takie materiały, a Wy drążycie temat i zgrywacie wielce uciemiężonych, bo nie pozwalają Wam na zaśmiecanie strony gównianym kontentem, który dodatkowo jeszcze wiele osób uraża. Ten temat jest tak kretyński, że aż mi ręce opadają...
Avatar pan_hejter
15 maja, 14:44
Ale wiecie, że to nie ma najmniejszego sensu.

Wy "Szkalownicy" (idealnie żałosna nazwa opisująca, jakże żałosną grupę). Jesteście tylko dziećmi które pragną jedynie atencji.

Ergo gdy nikt nie będzie miał bólu dupy o te obrazki, bo przechodzą do mainstreamu(dziękuje dzieciom waszego pokroju za zniszczenie mema) to żadne z was nie będzie go wrzucać.

Wiadomo że Kejdzej "nadworny szkalownik papieża" (Czytaj: Niech ktoś zwróci na mnie uwagę) Będzie nikim, gdy każdy będzie szkalować papieża.

Więc rada dla admina, nie róbcie z tym nic, memy z papieżem i tak umrą same z siebie.
Avatar darcus
15 maja, 14:47
xDD
Avatar Deprecha
15 maja, 14:51
Zacznijmy od tego, że NIKT nie zabrania wrzucać modlitw czy cytatów z tekstów religijnych. Jeśli ktoś chce, to nie wrzuci. Nie widzę żadnych przeciwwskazań. Pro czy anty, obrazki powinny mieć prawo się pojawiać, jeśli nie na głównej to w poczekalni, gdzie każdy może ocenić wrzucony kontent. Ze swojej strony obiecuję nie zniżać się do poziomu jedynkowania na siłę, jak część (podkreślam słowo część) z Was robi.
Avatar pan_hejter
15 maja, 14:59
Z tego co wiem to obrazki z modlitwami jeszcze nigdy nie weszły na główną, ale okej.
Avatar
Konto usunięte
15 maja, 15:03
brainiac pisze:
No chyba przyznasz, że to, że Ty RACZEJ WĄTPISZ jest słabym wyznacznikiem tego, jak naprawdę się sprawy mają. Młody człowiek nie musi od razu oznaczać gimboateisty. Więcej Ci powiem - nie oznacza!


Wnioskujesz, że jestem gimboateistą tylko dla tego, że lubie memy z papieżem, a tak naprawdę jestem katolikiem i wywodzę się z pobożnej rodziny.
2014 rok jest jeszcze sprzed ery cenzopap? Pierwsze Ceznopapy powstały już w 2010 roku, a spamy w komentarzach zaczeły się pojawiać po tym jak admin zabronił ich dodawać więc to też o czymś świadczy.

,,Jeśli na głównej nie ma obrazków z cytatami encyklik i prośbami o modlitwę za papieża Polaka" nie ma i nie będzie bo najzwyczajniej w świecie społeczność nie dopuści do przejścia takiego obrazka na główną.

,,więc o co Wam ludzie chodzi?" najzwyczajniej w świecie o możliwość śmiania się materiałów tego typu.

Jak już cenzopapy i inne memy z papieżem są nie przepuszczane na główną(taka jest wola admina i szczerze mówiąc niech sobie taka będzie mi to nie przeszkadza tak bardzo) to niech chociaż użytkownicy nie będą banowani za wrzucanie ich jeżeli nie dochodzi do jednoosbowego masowego spamu lub grupowego. Wtedy ban byłby jak najbardziej uzasadniony.
Avatar Vader0PL
15 maja, 15:03
Czyżby tutejsze cebule zapomniały, że ta strona nie należy do nich, a Administracja ma prawo wybierać, co chce widzieć na swojej stronie? Materiały z Papieżem nie podobają się, to się nie przyjmą, jak nagle odwrócicie materiał o 180 stopni.
Avatar darcus
15 maja, 15:04
Śmiejemy się z Boga, Jezusa i Biblii, więc argument o "świętości" papieża jest głupi.
Avatar brainiac
15 maja, 15:05
Deprecha pisze:
Zacznijmy od tego, że NIKT nie zabrania wrzucać modlitw czy cytatów z tekstów religijnych. Jeśli ktoś chce, to nie wrzuci. Nie widzę żadnych przeciwwskazań. Pro czy anty, obrazki powinny mieć prawo się pojawiać, jeśli nie na głównej to w poczekalni, gdzie każdy może ocenić wrzucony kontent. Ze swojej strony obiecuję nie zniżać się do poziomu jedynkowania na siłę, jak część (podkreślam słowo część) z Was robi.


A może po prostu ich nigdzie nie dodawać? Może odpuścić sobie rzyganie na własny kraj, jego historię i osoby, które tę historię tworzyły? Admini chcą, żeby serwis był neutralny, a pozwalanie na takie zachowania to nie jest neutralność. Cenzopapy nie różnią się od polskiej flagi używanej jako szmata do podłogi. Nie wnoszą kompletnie nic pozytywnego, więc nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się na to godzić.

No naprawdę wybaczcie, że nie każdy chce być chorągiewką bez zasad, która obśmiewa dosłownie wszystko, a wręcz im bardziej kontrowersyjne, tym śmieszniejsze. Ile Was w ogóle jest? Osób, które aktywnie na siłę forsują ten rakowy kontent? 5? 10? Ten serwis odwiedzają setki tysięcy użytkowników, a Wy rozbiliście miniaturowy namiocik szkalowniczy i chcecie zmienić zasady (bardzo rozsądne skądinąd), jakie panują na tej stronie. Powodzenia :V
Avatar Vader0PL
15 maja, 15:08
A może by tak założyć grupę, ukryć grupę przed wzrokiem osób, które nie są członkami tej grupy, a następnie dodawać te swoje mało kreatywne obrazki?
Widzę w tym rozwiązanie - ułamek użytkowników ma te swoje obrazki, reszta ma to w głębokim poważaniu i tyle.
Avatar brainiac
15 maja, 15:10, edytowano 15 maja, 15:11
Quro1 pisze:
Wnioskujesz, że jestem gimboateistą tylko dla tego, że lubie memy z papieżem, a tak naprawdę jestem katolikiem i wywodzę się z pobożnej rodziny.
2014 rok jest jeszcze sprzed ery cenzopap? Pierwsze Ceznopapy powstały już w 2010 roku, a spamy w komentarzach zaczeły się pojawiać po tym jak admin zabronił ich dodawać więc to też o czymś świadczy.


Niczego nie wnioskuję, to Ty założyłeś, że wszyscy młodzi ludzie przechodzą obok szkalowania świętych obojętnie, więc wyprowadzam Cię z błędu. Jestem na Jeja od 2015 roku i doskonale wiem, że cenzopapy dotarły do nas dopiero pod koniec 2016. Wcześniej może były sporadyczne przypadki, ale nigdy nie było tak, że każdy obrazek o JP2 sprawiał, że cenzopapy w komentarzach to był 100% pewniak.

Quro1 pisze:
najzwyczajniej w świecie o możliwość śmiania się materiałów tego typu.


No to się śmiejcie, byle nie tutaj.

Quro1 pisze:
Jak już cenzopapy i inne memy z papieżem są nie przepuszczane na główną(taka jest wola admina i szczerze mówiąc niech sobie taka będzie mi to nie przeszkadza tak bardzo) to niech chociaż użytkownicy nie będą banowani za wrzucanie ich jeżeli nie dochodzi do jednoosbowego masowego spamu lub grupowego. Wtedy ban byłby jak najbardziej uzasadniony.


Ty no ja nie wiem, ale nie sądzę, żeby za jednego papaja był od razu ban
Avatar pan_hejter
15 maja, 15:14
Quro1 pisze:
Pierwsze Ceznopapy powstały już w 2010 roku


xD
Avatar FD_God
15 maja, 15:17
Weźcie się lepiej przerzućcie na Suchodolskiego czy Kononowicza.
Avatar
Konto usunięte
15 maja, 15:20
brainiac pisze:

Ty no ja nie wiem, ale nie sądzę, żeby za jednego papaja był od razu ban


Uwierz, że to się często zdarza.
Avatar brainiac
15 maja, 15:24
Quro1 pisze:
Uwierz, że to się często zdarza.


No w Twoim przypadku każdy pojedynczy papaj jest którymś z kolei, więc nie dziwię się, że Boży stracił cierpliwość :p
Avatar Netherlands
15 maja, 15:36
bo wiecie jan pawel drugi j**** male dzieci xxxxddddddddd XXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXD

Tak większość tych memów wygląda
Avatar Burger2004_09
15 maja, 15:42
Taka prawda
Avatar Anielka999
15 maja, 15:46
Vader0PL pisze:
A może by tak założyć grupę, ukryć grupę przed wzrokiem osób, które nie są członkami tej grupy, a następnie dodawać te swoje mało kreatywne obrazki?
Widzę w tym rozwiązanie - ułamek użytkowników ma te swoje obrazki, reszta ma to w głębokim poważaniu i tyle.

Niestety, to nie zadziała. Mają swoje grupki, discordy, inne strony, ale i tak chcą to wcisnąć tu.
Nie rozumiem tego uporu. Chcecie się z tego śmiać? Nikt wam nie zabrania, ale nie tutaj. Ta strona nie jest miejscem na cenzopapy.
Avatar brainiac
15 maja, 15:53, edytowano 15 maja, 15:53
Też kompletnie nie kumam tego uporu. To jest zaledwie garstka osób, która może się bawić gdziekolwiek indziej, a uparli się na stronę, do której cenzopapy kompletnie nie pasują. Fuck logic
Avatar Vader0PL
15 maja, 15:59
Usunąć też trochę szkoda, bo dodają niezłą ilość materiałów... ah tak, znowu sugeruję działanie "Nie ma człowieka, nie ma problemu".

Problemem jest to, że strony nie mogą dojść do kompromisu.

A gdyby usunąć małych użytkowników, którzy dodają takie materiały? Ostrzeżenie jest, a drzewa dające owoce nadal są.

Tak, to zdecydowanie dobrze, że nie mam tutaj żadnej mocy. Usuwałbym ludzi lepiej niż Tajna Policja ZSRR.
Avatar pan_hejter
15 maja, 16:07, edytowano 15 maja, 16:07
Ale one som potrzebne bo mondrzy ludzie o nich piszom.
Avatar Andrzej_Duda
15 maja, 16:16
Ten wątek można streścić tak:
Avatar Deprecha
15 maja, 21:24
Tak sobie Was czytam między jednym zeszytem a drugim i widzę, że ciągle powtarzacie "cenzopapy to h*jowe meme", także ten... przypominam, że na tej stronie istnieje coś takiego jak ocenianie materiału w poczekalni, i jeśli mem zostanie uznany przez większość z Was za ch*jowy to i tak nie przejdzie, niezależnie od tego czy przedstawia papieża czy nie.
Avatar kulujulu
15 maja, 21:31
cenzopapy są obiektywnie żenujące
mocą żeżuncji są porównywalne do fuzji edgy memów o samobójstwie i cenzodud
nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
Avatar Andrzej_Duda
15 maja, 21:35
To czy jakiś mem jest dobry czy nie prawie całkiem subiektywne. Jeden może lubić surreal memy i nazywać cenzocejro łajnem Lodowego Giganta, a drugi może lubić cenzocejro i nazywać surreaal memy łajnem reptilianina. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.

Temat zamknięty

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar jejapl
Właściciel: jejapl
Grupa posiada 37983 postów, 2037 tematów i 1057 członków

Opcje grupy Jeja.pl - Op...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Jeja.pl - Opinie, sugestie, błędy