Zabawa bez nazwy

Avatar ewelkapl
Właścicielka
No więc, zabawa dla jejowiczów którzy przeglądają jeja na komórce lub tablecie.

Spójrz nad klawiaturę... nie, nie na tą od komputera tylko na tą na komórce. Widzisz? Nad nią są propozycje jakie może być kolejny wyraz. Taki jakby "szczęśliwy traf". No więc, zabawa polega na tym, żeby ślepo walić po propozycjach i zobaczyć co wyjdzie. Bo jak się będzie klikać zały czas w tym samym miejscu to można wpaść w błędne koło.

Ok, zaczynam.

A co będę w pracy, ale to nie tylko w jego wyglądzie, że się z Tobą, że się przeprowadzamy w tym tygodniu w godzinach od tego, że dwóch hejterów, żeby wszyscy się na ciebie. . . . . jeden cytat komentarz. nie ma problemu. w tym roku. od początku, a nie chce. to jest tylko robot : A ja myślę że to nie tylko z nazwy. . . wyłączył. . . jeden z najbardziej znanych polskich znaków, że nie jest pokazane na jeja. Ok, pierwsza rejestracja domen, że nie jest to, że wszyscy ustawiają zdjęcie, które nie zostały wysłane. :) Jestem też nie. , a na maila, to nie jestem w stanie się bardziej na jeja. Ok, pierwsza rada gminy . W sumie nie wiem ile czasu bo nie wiem czy się nie da się dotknąć, że to jest, ale to nie wiem czy idą do tego komentarza zgłoś moderatorowi. w tym tygodniu. W sumie nie jest tak jak w tytule przelewu na jeja. Jeśli będziemy rzemiosła artystycznego i nie tylko w Polsce jeszcze nigdy nie było jeszcze kotów rządziły wilki deszcz wtem był u ziemi a ku temu i nie tylko w jego wyglądzie i nie tylko w Polsce. porady i wskazówki. a co za to, że to zombie w tym tygodniu. nie ma problemu z tego co pamiętam to śmieszne filmiki śmieszne zdjęcia.

fragment www.grupy.jeja.pl/topic,46362,tworzymy-historyjke-nie-uzywajac.html

Avatar matibal
Assassin's The same Time to na gorze i prawidłowo odczytywać ich nie ma komputerze i prawidłowo odczytywać ich nie ma komputerze i prawidłowo ukończone studia wyższe na uśmiech i prawidłowo ukończone studia wyższe na uśmiech i prawidłowo ukończone studia wyższe na uśmiech i prawidłowo ukończone studia wyższe na uśmiech i prawidłowo ukończone studia wyższe na uśmiech i prawidłowo ukończone studia wyższe na uśmiech i...

Avatar
Konto usunięte
Kebab jen na bezpieczeństwo popka A teraz wydawać na pc sobie zaznaczył teren i nie chce szukać a nie ma internetu s a i strzela z niego Andrzej Duda ci napisze jak większość użytkowników brak szacunku szacunku szacunku szacunku do rzucania al al ale to jest z niego Prawdopodobnie jest zajebisty plan akcji będzie nielegalny użytkownik VAT gry chodzą chodzą podobne ostatnio robiliśmy organizację.

Avatar Psychopata_
Nie ignoruj naukowców z tego co wiem to nie jest to, że muszę się zgodzić na wykorzystanie muzyki w filmie i teatrze, ale także w innych krajach europejskich i amerykańskich i nie tylko ja mam jeszcze konta na razie to tylko dlatego, żeby się mówiło o tym, że można ją było to w sumie to nawet nie wiem czy to jest to, że muszę zmienić mapkę w domu i biura i nie tylko w Polsce jeszcze nigdy nie było mnie na razie to tylko dlatego, że Simon zrozumie to jakże głupie. - Losowe klikanie po całej trójce.

Co ja mam w tym roku, ale to jest, że to jest aż przesiąknięte. - Lewy.

Powiedziała szeptem po czym zdjęła rękawicę. Zrobiła cztery dni. - Środkowy.

To prawdopodobnie nie. Nie wiem ", to ja mam na imię i tak jest w porządku i nie ma co ukrywać się nie tylko z nazwy użytkownika, a ja mam na imię i tak jest w porządku. - Prawy.

Avatar ewelkapl
Właścicielka
[ / url. a co Do tego komentarza komentarza zgłoś moderatorowi , że nie ma much to jest, ale nie śpi. . wyłączył, a także tego co wiem czy nie. może to twój komentarz to nie jest taka straszna rzecz jasna sprawa z tym nie zgodzić na wykorzystanie w tym momencie nie wiem czy się nie tylko w jego wyglądzie I nie da się zrobić. w tym momencie, kiedy to na pewno mam czas. dlatego też żadne utwory nie są w stanie się bardziej na jeja. Jeśli będziemy razem się starać o jak najwyższe miejsce. na pewno nie na jeja : ewelkapl Imię. . . wyłączył. . . jeden cytat : " Dawno , 976. . . wyłączył, a na maila. w tym roku nie było. Wsiadł do tego komentarza zgłoś nadużycie oceń komentarz. nie wiem czy idą na pewno nie jest tak, to nie jest taka, która miała na celu. . jeden cytat komentarz. .

Avatar Kasandra20
Cześć, ale nie wiem czy to jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam. .w sumie to nie jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam. .w sumie to nie jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam.

Avatar maci0spy
Lubię placki ziemniaczane z sosem pomidorowym i nie mam wojska polskiego radia Maryja i demon szybkości ktoś mnie kopnął mnie nie stał się pośmiać do statystyk konkretnych wiadomości z PORTUGALIĄ na stadionie narodowym w Warszawie fot się na lotnisku czekamy na świecie serduszko szybciej niż myślisz że co ja mam sine lewe jądro na serio to nie prawda :-) pomarańczowy już żartujesz masz miejsca na dysku twardego jak nie masz ortografii lub kosztują o wiele więcej niż myślisz, ale na mniejszą skalę światową się nie wypowiadaj.

P.S. DLACZEGO MI PODPOWIEDZIAŁO ''że co ja mam sine lewe jądro na serio to nie prawda :-)'' ?

Avatar Kangaroo
Co to jest dużo? Szkodnik się że cokolwiek? bo w końcu nie ma problemu ale chciałabym się przytulić do Ciebie. Nie musisz mi powiedzieć, że mogłoby być lepiej niż wczoraj ale jak nie ma w domu. Tak jak pisałem wcześniej ale chciałabym mieć na moim koncie informacja, bo nie ma w ogóle się już na pewno nie mogę doczekać aż tak bardzo lubią najbardziej na świecie, czarny się z nim nie wiem czy będę w domu to się że tak późno ale chciałabym mieć w szafie i nie wiem co zamierzasz zrobić to samo ale jak się z tej pory tak nie wiem

Avatar
Filizaneczkaherbaty
I LAWTURS w postaci mema i dziewczynka jedzą cytrynę na dodatek mam spódnicę i dziewczynka je cytrynę o co się dzieje to że wydzierała do drzwi pokoju w okolicach Janowski jaka będzie na powitanie wiosny do drzwi kopniakiem uzbrojona góra rankingu lekarzy specjalistów którzy mają zwierzęta domowe są twoi klienci którzy obejrzeli również polskich misjonarz stwierdził że wydzierała się dobrze dzięki i dobranoc od biblioteki zorganizowała wyjąć kartę postaci kobry jest kobietą i ja jestem dziewczyną RMF FM od klasy razem z innymi graczami i tak wiem że mamy dzieci czytają dzieciom i ja jestem kobietą i ja pijemy kawę i tak jest fajna gra aktorska górka górka lubartowski lubelski ratusz w postaci zartu na dodatek czy to było w komentarzach do swojego pokoju po czym zdeptuje politykę Kreta Grecji na dodatek czy wiesz że wydzierała się dobrze dzięki temat Akceptacji? Co??? 😹😹😹😹😹

Avatar Maikielo
A co to za mało czasu na to że nie ma przyjaciół i znajomych i rodziny i przyjaciół i znajomych i rodziny i przyjaciół i znajomych i rodziny i przyjaciół i znajomych i rodziny i przyjaciół i znajomych i rodziny w sumie nie ma to być może nie jest w stanie się 5 lekcji 5 lekcji i kiedy będzie dostępny w ciągu dnia i nocy z soboty na niedzielę w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma to jak srać tym codziennie w godzinach od razu po pracy i nie tylko w dowolnym programie graficznym w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma to jak srać nie 🙅 na razie nie mam czasu na to

Avatar Abbyss
Lampka co to mem ty głupi wy macie Lampkę

Avatar
Filizaneczkaherbaty
W wieku 4 metrów jedno tyle jeśli masz jakieś pytania to nie jest twój płaszcz czerwony tradycyjne metody leczenia niepłodności towaru w komentarzach zamieść odpowiedź zamierza jednak nie jestem Edisonem ani nie ma ogrzewania pomieszczenia gospodarczego i tak ok dzięki temat Akceptacji na postać dostaje się dobrze widzisz że wydzierała się w Londynie i tak jest kobietą. nie jest twój płaszcz.

Avatar shanon
Dziękować za nim wyszła szukac na jednej z konferencji prasowych westchnął na końcu świata nauki i szkolnictwa wyższego seminarium duchownego diecezji tarnowskiej się do rogówki Zbyt mało czasu mam pytanie czy to jest wyzwanie dla Ciebie aż taka chamska do swojego pokoju z łazienką i powiedziała do niego plecami i wróciła do czytania książek elektronicznych w stylu podobnym stanowisku.

Mój telefon jest poje**ny XD

Avatar
Filizaneczkaherbaty
W przypadku braku takiego b obowiązkowego ubezpieczenia na świecie mieszkali w komentarzach, poprzez e-mail z powodu szóstki i dziewczynka je tylko ja jestem dziewczyną RMF FM najlepsza muzyki z powodu braku takiego organizmu odporność produktów w komentarzach zamieść screenshot.
Niezłe opowiadanie XD!

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar ewelkapl
Właściciel: ewelkapl
Grupa posiada 11046 postów, 81 tematów i 279 członków

Opcje grupy Zabawy Jejow...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Zabawy Jejowiczów i Jejowiczek ( ͡° ͜ʖ ͡° )