{SPOILEROWNIA}. FNAF Sister Location again

Temat edytowany przez qbus371 - 5 grudnia 2016, 16:31

Avatar
Konto usunięte
UWAGA! SPOILER! ALERT! ACHTUNG!
Dobra kochani. Jak wszyscy wiemy data premiery FNAF SL zbliża się nieubłaganie więc trzeba podjąć jakieś kroki by przygotować się do tego. Jak wszyscy wiemy jest wiele ludzi lubiących spoilerowanie, lubiących spoilery lub trollów. W tym temacie można pisać Spoilery do aktualnych gier z serii FNAF, bądź też wszystkiego innego co się chce (w końcu to spoilerownia, wszelkie spoilery dozwolone. Tak, Han Solo nie żyje, wiem). Za napisanie spoileru w każdym innym temacie niż ten o to temat wprowadzam karę równowartości trollowania (1pkt) i 0,5 pkt za to że spoilerowanie jest złe. Także zapraszam do spoilerowania! :D
EDIT: Moderatorzy i Właściciel nie ponoszą odpowiedzialności za spoilery w tym temacie.
EDITv2: Moderatorzy i Właściciel nie ponoszą także odpowiedzialności za ewentualne szkody na psychice wywołane przez spoilery w tym temacie.

Avatar
Konto usunięte
W nowym FNaFie jest symulator jedzenia popcornu między nocami GOTY 2016

Avatar
Konto usunięte
Bardzo wiadomy już spoiler, ale może akurat ktoś jeszcze nie widział i chciałby zachować taki stan umysłu .
Otóż po każdym very hard trybie custom nightów mamy cutscenkę w której jako pracownik (Eggs Benedict bodajże) wychodzimy z pracy. W każdej kolejnej scence stajemy się żółciejsi, potem zieloni, ludzie zaczynają się chować i przestają się uśmiechać. Robimy się fioletowi. Pod koniec stajemy koło wylotu do kanalizacji i zaczynamy opróżniać zawartość naszego żołądka. Wymiotujemy Ennardem, a raczej mieszaniną jego części i umieramy. A przynajmniej takie jest wrażenie na początku, bo potem wstajemy na co w wylocie kanalizacji zapalają się oczy (Pewnie Ennard też się zdziwił). Ostatnia cutscenka jest monologiem naszego fioletowego przemytnika. Podczas jego wypowiedzi towarzyszy nam przepiękny widok zgliszczy, pod koniec widzimy to co pozostało z wejścia, razem z tabliczką ze znajomym szyldem "Fazbear Fright" na górze. Gdy monolog się kończy na widok wkracza jumpscarem oczywiście Springtrap.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar dustin2001
Właściciel: dustin2001
Grupa posiada 14042 postów, 499 tematów i 421 członków

Opcje grupy Fani Five ni...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Fani Five nights at Freddy's