(Zabawa) w internetowy głuchy telfon

Avatar tombraider100
Zabwa polega na patrzeniu raz na to co napisała osoba nad tobą i przepiasniu bez błednie słowa , nie mogą to być nie cezularne słowa czyli:przekleństwa ,brzydkie nazwy na ludzi i na przedmioty ,inne dozwolone ,ok .zaczynam :tomb raider

Avatar tombraider100
Creeper123pl pisze:
spi*rdalaj

Za co ,wylatujesz z gry!

Avatar
Konto usunięte
spi***alaj

Avatar
Konto usunięte
tombraider100 pisze:
Za co ,wylatujesz z gry!

Zabij się.

Avatar
Konto usunięte
spi***alaj

Avatar
Michaelpl03
Spi***alaj

Avatar tombraider100
paranolmal pisze:
Zabij się.

Wiesz co ale ty jesteś chamska normalnie ja pier*ole daj mi spokój po cholerę mnie tak nazywasz dla banu ,chyba nawet nie wiesz co to grzeczność i godność ja bym się wstydziła.

Avatar master885
Ch*j Ci w ryj.

Dobrze napisałem?

Avatar
Konto usunięte
tak

Avatar TheBDQJP
Tal )te;. ;e; "_)

Avatar ewelkapl
Właścicielka
Tak)te;?;r;"%)

Avatar
Konto usunięte
Rzeczpospolita Polska (RP) – oficjalna nazwa państwa polskiego od drugiej połowy XVII wieku do 1795 (jedno z wielu stosowanych wówczas)[1] oraz w latach 1918–1952 i od 1989.

Słowo rzeczpospolita oznacza to samo co słowo republika, jednak współcześnie jest stosowane wyłącznie w odniesieniu do Polski, Republiki Rzymskiej lub Republiki Weneckiej. Historyczne połączenie Polski i Litwy nazwano Rzecząpospolitą Obojga Narodów ze względu na status republikański państwa, a nie dlatego, że to było połączenie Polski z innym krajem. Do czasów II wojny światowej w nomenklaturze polityczno-prasowej słowem rzeczpospolita określano również inne państwa o ustroju republikańskim np. Rzeczpospolita Francuska.

Wzorem Francji w historiografii i publicystyce polskiej stosuje się numerację RP[2], przy czym inaczej niż we Francji zmiany kolejnego numeru Rzeczypospolitej nie następowały po każdej zmianie ustrojowej (np. po wprowadzeniu Konstytucji kwietniowej w 1935 roku), ale po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 i 1989 roku. W historii Polski wyróżnia się trzy Rzeczypospolite (nie licząc okresu 1944–1952 i PRL).

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar ewelkapl
Właściciel: ewelkapl
Grupa posiada 11046 postów, 81 tematów i 280 członków

Opcje grupy Zabawy Jejow...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Zabawy Jejowiczów i Jejowiczek ( ͡° ͜ʖ ͡° )