[zabawa] Nowa generacja mlp!

Avatar
Konto usunięte
No cóż.... zabawa polega na wymyśleniu nowej generacji mlp :v
Ja zacznę: mlp bats are magic :v

Avatar
Lunaaax
Nie mam absolutnie żadadnych pomysłów na nową generację :V

Avatar
Konto usunięte
The same ;-; może... Mlp metal is magic? ;_;

Avatar
Konto usunięte
mlp korwin is magic :V

Avatar ToyBonniePonyGirl
Mam pomysł w dwóch wersjach:
My Little FNAF - to taki tytuł małej przeróbki na to by postaci z FNAF miły swoje własne przygody, problemy, władców, rodziny, miasta i nawt antagonistów. Wiem, że pewnie wiele osób mnie nie polubi z tego powodu, że piszę tu o FNAF ale trudno!
MLP FIM Generation 2 - MLP jako inna generacja. Główni bochaterowie są inni a akcja obywa się 1000 lat po Mane 6. W nowym świecie M. 6 są legendami. Są też nowi władcy i więcej miast oraz wsi. Fabuła nowejgeneracji to odnalezienie zaginionych elementów harmonii które wiele lat temu Celestia ukryła dla bezpieczeństwa. Do akcji wkraczają kucyki gotowe odnaleźć zaginione elementy, ożywić na nowo drzewo harmonii i ocalić Equestrię. Nowy pojawia się też wróg. Jest nią demoniczna siostra obecnych władczyń. Nie odszymała ona tronu ponieważ jest jednorożcem. Za to iż chciała w zemście pozbyć się sióstr została wygnana i teraz wowraca z piekieł w pragnieniu zemsty. Nowe bohaterki nie wiedzą jednak, że to nie elementy ich ocalą ale duchy M. 6 które łączą bochaterów przyjaźnią.
I co? Słabe?

Avatar
Konto usunięte
My little CS. bronie z kucami! skrzynki i operacje np operacja Fluttershy! będą też naklejki z kucykami! więcej tego! KAŻDY TEGO CHCE!!! VALVE RÓBCIE TOOO!!!!!

Avatar ptasznik5
My Little Skyrim poniacze wstawione do uniwersum The Edler Scrolsów epickie walki na broń czy magię specjalna historia i wiele innych

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar CzerwonyPoniacz
Właściciel: CzerwonyPoniacz
Grupa posiada 2283 postów, 84 tematów i 56 członków

Opcje grupy My Little Po...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie My Little Pony: Friendship is Magic