DiVision: Borneo

DiVision: Borneo

DiVision: Borneo

Rozbici na wyspie, obserwowani przez stwory.

27 Maja, 2020, dzień jak co dzień, wstajesz z łóżka, poranna toaleta, przebierasz się w codzienny strój, idziesz do kuchni, przygotowujesz sobie śniadanie i je jesz, po zjedzeniu włączasz wiadomości, jak zwykle to samo "Ceny paliwa rosną", "Odkryto lek na raka", "Kosmici zaatakowali ziemię", "X strajkują i rządają Y", jak mówiłem dzień jak co dzień... Zaraz co? Kosmici atakują ziemię?! Myślisz ze to tylko żart, ale widzisz przez okno jak na ulicy jeździ wojsko i zniszczony jest dom twojego sąsiada, zaraz po tym w wiadomościach podają ze należy natychmiast udać się na lotnisko, jeśli wierzyć telewizji każdy samolot leci do specjalnie umiejscowionej krypty ukrywanej przez rząd na taką okazje, uwierzyłeś w to i od razu wsiadłeś do samochodu i pojechałeś na lotnisko. Razem z 71 osobami wsiadacie do samolotu, niestety musicie lecieć dłużej gdyż na prawidłowej trasie jest parę statków kosmicznych.
Gdy byliście nad Borneo zestrzelił was statek obcych, pojawił się tam znikąd, samolot został podzielony na 2 części, każda spada w inną stronę, w każdej są pasażerowie. Wreszcie gdy już spadliście 16 osób z was mogło się obudzić, tylko 16 bo reszta zginęła, pomyślcie jakimi jesteście szczęściarzami, ale też pomyślcie jak się z tej wyspy wydostać, zadanie jest utrudnione gdyż zostaliście podzieleni na 2 grupy, każda po 8 osób.
Może i to wydaje się naprawdę dziwne, ale dziwniejsze jest jeszcze tylko jedno, to wszystko to teleturniej, teleturniej obcych, celowo was tam sprowadzili i będą zmuszać do dziwnych wyzwań, a dlaczego to zrobili? Ktoś wysłał w kosmos wszystkie odcinki Survivor a obcy to podłapali i postanowili zrobić to od nowa, tylko teraz dużo brutalniej i na serio.

Temat przypięty Temat zamknięty Ważniejsze wydarzenia
Temat przypięty Chat
Temat przypięty KP
Dżungla (Lokacja Swobodna)
Dżungla (Grupa 2)
Dżungla (Grupa 1)
Morze (Lokacja Swobodna)
Morze (Grupa 2)
Morze (Grupa 1)
Plaża (Lokacja Swobodna)
Plaża (Grupa 2)
Plaża (Grupa 1)
Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar krzysiulka10
Właściciel: krzysiulka10
Grupa posiada 41 postów, 12 tematów i 4 członków

Opcje grupy DiVision: Bo...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie DiVision: Borneo