Future World [PBF]

Future World [PBF]

Future World [PBF]

Rok 2165. Ludzkość weszła w swój złoty wiek. Latające samochody, androidy, nanoboty i wiele innych nowinek. Teraz naukowcy z całego świata pracują nad stworzeniem telepatii, którą będą mogli stosować ludzie. Będą jedynie musieli dać sobie wszczepić kilka chipów.
I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie odwieczny podział społeczeństwa na bogatych i tych drugich. Ci pierwsi zamieszkują wielkie metropolie wysoko nad powierzchnią. Ci drudzy... Cóż, muszą się trochę namęczyć, aby przeżyć na powierzchni. Ciągłe walki gangów, bieda i głód. Oczywiście ludzie zamieszkujący powierzchnię próbowali dostać się na górę, ale wojska androidzkie skutecznie ich odpierały.
Jakiś czas temu, na powierzchni doszło do wybuchu w jednym z tajnych laboratoriów rządowych. Do powietrza wydostały się dziwny związek chemiczny, których składu nikt do końca nie może ustalić. Jednakże można łatwo zaobserwować skutki wdychania skażonego powietrza. Do najgorszych należą mutacje części ciała. Dodatkowa ręka, oko, nos. Zdarzały się przypadki, że zrastały się ludziom palce albo tworzyły się skrzela. Za uroczo to nie było. Lecz krążyły plotki, iż związek chemiczny wywoływały u nielicznych coś na wzór telekinezy. Świadkowie jednak nie są brani na poważnie i zostaje to tylko miejską legendą.

Temat przypięty Memy z DBH, ME, Fallout'a i wiele innych
Temat przypięty Temat zamknięty Regulamin
Temat przypięty Offtop
Temat przypięty Karty postaci
Temat przypięty Leksykon
Powierzchnia, Tyfus
Metropolia Piąta
Powierzchnia, ???????
Metropolia Pierwsza
Powierzchnia, Okowy
Metropolia Czwarta
Powierzchnia, Kaatu
Powierzchnia, Wyjący Szaniec
Powierzchnia, Kalinin
Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar MissUnderstood
Właściciel: MissUnderstood
Grupa posiada 12511 postów, 14 tematów i 9 członków

Opcje grupy Future World...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Future World [PBF]