O krew i stal [PBF]

O krew i stal [PBF]

O krew i stal [PBF]

O krew i stal to PBF osadzony w realiach świata dark fantasy, targanego licznymi problemami.

"Na horyzoncie - pięć statków, ot - drewnianych łajb z białymi żaglami. Kto by się mógł spodziewać, że to oni sprowadzą na nas zagładę?
Nikt się nie dziwował, w końcu morze wolne, a do łajb bez powodu się nie strzela. Ignorancja była pierwszym błędem, początkiem setek kolejnych.
Po niedługim czasie zza horyzontu kolejne pięć okrętów się wychyliło, te już tak bezbronne nie były. I z brzegu zobaczyć się dało, że to porządne, wojskowe łajby, a nie byle piracka szajka. Portowi opamiętali się dopiero wtedy, gdy okazało się, że ponad setka statków zmierza w naszą stronę. Z kilku, które widoczne były na początku, nagle zrobiły się krocie. I płynęły... śmierć ze sobą niosąc. Och tak, śmierć..."

Od kilkudziesięciu lat cała zachodnia część kontynentu należy do Wielkiego Imperatora Vex, będącego władcą potężnego Imperium Wiecznej Chwały. Zaatakowali bez ostrzeżenia, nagle i ogromnymi siłami. Plugastwo wylało się na kontynent, niszcząc wiele państw, zabijając wiele istnień. Na ruinach dawnych mocarstw zostało stworzone nowe - mroczne, przerażające, chaotyczne i niebezpieczne. Wybuchła wielka wojna, która w ciągu kilkunastu lat zabrała tyle milionów, że strach owija serce, gdy tylko myśli się o tej liczbie. Po wielu latach, pozostałe państwa kontynentu podpisały pakt z Imperium, kończąc ten koszmar. Ale jak długo uda się utrzymać pokój, kiedy zdrada i zagrożenie wisi w powietrzu, odbierając dech?

Nikt tego nie wie.

Witamy w Abreton - krainie krwi, stali i szybkiej śmierci.

Informacja. Tematy w grupie widoczne są wyłącznie dla członków grupy

Dołącz do grupy +
Avatar MorsZFletem
Właściciel: MorsZFletem
Grupa posiada 661 postów, 19 tematów i 9 członków

Opcje grupy O krew i sta...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie O krew i stal [PBF]